Mikro jukebox

  Mikro jukebox

  Moja hudba, môj spôsob

  Vychutnajte si MP3 alebo WMA hudbu s jednoducho ovládateľným modelom GoGear Micro Jukebox HDD 084, Je dostatočne malý, aby sa skryl pod kreditnú kartu! Hudbu rýchlo vyhľadáte s navigačným systémom SuperScroll a jednoducho nahráte aj hlasové záznamy. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Moja hudba, môj spôsob

Najľahšie ovládateľný jukebox na cesty

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači GoGear. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu zmení váš prehrávač GoGear na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné, prípadne školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca aj texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte. Vďaka funkcii nahrávania hlasu získate prenosný rekordér, ktorý vám umožní nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • Malý a nositeľný - váži iba 45 gramov

  Malý a nositeľný - váži iba 45 gramov
 • Navigácia SuperScroll™ nájde pesničky jednoducho a rýchlo

  Dvojkrokové vyhľadávacie klávesy umožňujú jednoduchú kontrolu rýchlosti pri prehľadávaní veľkých knižníc. Môžete prechádzať zoznamom skladieb po jednotlivých piesňach alebo stlačte kláves trochu dlhšie, aby ste rýchlo našli požadovanú stopu.

 • SuperPlay™ umožňuje prehrávanie pomocou jedného dotyku

  SuperPlay™ umožňuje rýchle prehrávanie hudby bez ťažkostí s výberom v zozname skladieb alebo jednotlivých skladieb. Hudbu kategorizovanú v hudobnej knižnici (napr. umelci alebo albumy) môžete počúvať jednoducho vysvietením kategórie a stlačením tlačidla Prehrávanie. Jukebox prehráva hudbu podľa kategórie a stanoveného poradia. SuperPlay™ sa dá kombinovať s náhodným výberom a opakovaným prehrávaním, takže si môžete vylepšiť hudobný zážitok.

 • Aktualizovateľný firmware

  Držte krok s dobou vďaka najnovším aktualizáciám firmware od spoločnosti Philips. Vylepšenia v podobe nových funkcií a nových formátov médií sú nepretržite dostupné, aby sme vám mohli poskytnúť najlepšie zážitky s výrobkami Philips. Internetová stránka on-line podpory Philips poskytuje automatické a časové aktualizácie prostredníctvom elektronickej pošty. Tak si môžete ľahko vyhľadať a prebrať nový firmware pre aktualizáciu vášho výrobku novými funkciami a formátmi médií. Preberte si najnovšie aktualizácie z www.philips.com/support a aktualizujte svoj prehrávač najnovším firmware.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať