Prehrávač médií HD

  USB Hi-Speed 2011

  Prehrávač médií HD

  Vychutnajte si videá zo služieb Netflix a YouTube na TV obrazovke

  Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si filmy na televíznej obrazovke. Systém HMP2000 má integrovanú podporu služieb Netflix a YouTube, ktoré ponúkajú takmer nekonečný výber videí a filmov na požiadanie. Filmové trháky a najnovšie televízne seriály si môžete v okamihu dopriať priamo vo vlastnej obývačke. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prehrávač médií HD

Netflix, YouTube, Vstavané WiFi HMP2000/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si videá zo služieb Netflix a YouTube na TV obrazovke

 • Digitálny výstup HDMI pre jednoduché pripojenie len pomocou jedného kábla

  Digitálny výstup HDMI pre jednoduché pripojenie len pomocou jedného kábla

  HDMI označuje multimediálne rozhranie s vysokým rozlíšením. Je to priame digitálne spojenie, ktoré prenáša digitálne HD video, ako aj digitálny viackanálový zvuk. Eliminuje prevod na analógové signály, čím zvyšuje dokonalosť obrazu a zabezpečuje nerušený zvuk. HDMI je plne spätne kompatibilný s (Digital Video Interface) DVI.

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť Vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • Zobrazujte fotografie v rôznych formátoch

  Zobrazujte fotografie v rôznych formátoch

  Prezerajte a používajte fotografie prostredníctvom širokej ponuky formátov, vrátane JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP a HD JPEG – priamo na širokouhlej obrazovke svojho televízora! Zmeňte svoju obývačku na fotogalériu a podeľte sa s priateľmi a rodinou o tie najkrajšie spomienky.

 • Pozerajte videá z YouTube priamo na svojej veľkej televíznej obrazovke*

  Pozerajte videá z YouTube priamo na svojej veľkej televíznej obrazovke*

  Pozerajte videá z YouTube na obrazovke svojho televízora. Vychutnajte si obrovskú zbierku online videí na väčšej obrazovke bez toho, aby ste museli zapnúť počítač. Stačí sa uistiť, že je váš prehrávač Blu-ray alebo systém domáceho kina pripojený na internet buď bezdrôtovo* alebo pomocou kábla – a potom sa pohodlne usaďte a sledujte to najlepšie z YouTube.

 • Netflix – prúdový prenos seriálov a filmov cez internet

  Netflix – prúdový prenos seriálov a filmov cez internet

  Pozrite si na svojom televízore obľúbené seriály a filmy okamžite a kedykoľvek chcete. Stačí vám pripojenie na internet (Wi-Fi alebo Ethernet) a členský balík služby Netfix, ktorý obsahuje funkciu prúdového prenosu*, a môžete hneď začať.

 • Prehrávanie videa vo viacerých formátoch

  Prehrávajte a používajte komplexný rad formátov videa – formátov vo vysokom rozlíšení ako MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV (MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V – bez zdĺhavého konvertovania súborov. Stačí stlačiť tlačidlo prehrávania a môžete sledovať ľubovoľné videá alebo filmy vo vynikajúcej filmovej kvalite a s úžasným priestorovým zvukom.

 • Integrované internetové služby

  Stačí pripojiť prehrávač Philips k domácej sieti a môžete si vychutnávať ohromný rozsah skvelých online služieb – a to kedykoľvek! Máte prístup k ľubovoľnému obsahu vysielaného z vašej domácej siete alebo môžete prehľadávať celý vesmír webových stránok* ako Facebook, Youtube, Picasa a Acuweathers. * Podpora webových stránok sa môže zmeniť.

 • So vstavaným Wi-Fi môžete využívať pripojené médiá bezdrôtovo

  Vďaka vstavanému rozhraniu Wi-Fi sa prostredníctvom jednoduchého pripojenia prehrávača priamo k domácej sieti Wi-Fi môžete pohodlne pripojiť na internet bez spleti káblov. Môžete si tak vychutnávať vstavené služby infozábavy, napríklad videá, hudbu, správy, predpoveď počasia, fotografie a mnohé ďalšie!

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Vyžaduje členstvo v službe Netflix s neobmedzenými prúdovými prenosmi.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať