DOMÁCI PREHRÁVAČ MÉDIÍ

  USB Hi-Speed 2011

  DOMÁCI PREHRÁVAČ MÉDIÍ

  Prehrávajte filmy, hudbu a fotografie na obrazovke televízora

  Objavujte krásy rozmanitého sveta multimediálneho obsahu jednoducho s domácim prehrávačom médií od spoločnosti Philips. Vychutnajte si videá, hudbu a fotografie zo svojej počítačovej knižnice médií v špičkovej kvalite priamo na obrazovke vášho televízora – nie je potrebná žiadna konverzia súborov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DOMÁCI PREHRÁVAČ MÉDIÍ

HDMI, USB 2.0, Zásuvky na karty SD/SDHC HMP4000/12 Nájsť podobné výrobky

Prehrávajte filmy, hudbu a fotografie na obrazovke televízora

prostredníctvom karty SD, zariadenia USB alebo pevného disku

 • Zobrazujte fotografie v rôznych formátoch

  Zobrazujte fotografie v rôznych formátoch

  Prezerajte a používajte fotografie prostredníctvom širokej ponuky formátov, vrátane JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP a HD JPEG – priamo na širokouhlej obrazovke svojho televízora! Zmeňte svoju obývačku na fotogalériu a podeľte sa s priateľmi a rodinou o tie najkrajšie spomienky.

 • Konektor USB 2.0 a priečinok pre pamäťovú kartu SD

  Konektor USB 2.0 a priečinok pre pamäťovú kartu SD

  Vychutnajte si vysokú rýchlosť a pohodlie prístupu k väčšej kapacite na prenášanie fotografií, videí a hudobných súborov vo formáte MP3 pomocou rozhrania USB 2.0. Tiež môžete získať prístup k väčšej kapacite na ukladanie fotografií, videí a hudobných súborov vo formáte MP3 na prehrávači Philips tak, že do vstavaného priečinka na kartu SD vložíte kartu SD.

 • Jednoduchá funkcia kopírovania, prenosu a odstránenia súborov

  Jednoduchá funkcia kopírovania, prenosu a odstránenia súborov

  Podeľte sa o svoje videá, fotografie a hudbu s rodinou a priateľmi vo svojej obývačke. Tento prehrávač Philips umožňuje jednoduché kopírovanie, prenos a odstránenie súborov – to všetko máte na dosah prstov.

 • Počúvajte hudbu v rôznych multimediálnych súboroch

  Počúvajte svoju obľúbenú hudbu – bez ohľadu na jej zvukový formát – a vychutnajte si ju v krištáľovo čistom zvuku. Prehrávač Philips umožňuje jednoduchý prístup k širokej ponuke zvukových formátov: Dolby Digital, AAC, RA, OGG, MKA, MP3, WAV, APE, FLAC, DTS, LPCM, PCM, WMA (V9), IMP/MS ADPCM a WMA Pro.

 • Windows Media Video na prehrávanie filmov z PC

  Podpora formátu Windows Media Video znamená, že počítačové videonahrávky môžete prehrávať na Vašom TV. A pokojne aj so svojimi priateľmi či celou rodinou. Časy žmúrenia pri počítačovej obrazovke sú už dávno preč – teraz sa stačí pohodlne oprieť a súbory WMV si môžete vychutnať na TV v pohodlí svojej obývačky.

 • Prehrávajte multimediálny obsah z pevného disku

  Uvoľnite sa a vychutnajte si multimediálny obsah z pevného disku bez obáv z kompatibility s formátmi súborov. Jednoducho prehrávajte multimediálny obsah s pocitom istoty, že tento prehrávač Philips podporuje väčšinu obľúbených formátov pevných diskov ako FAT32, FAT, a pod.

 • Prehrávanie videa vo viacerých formátoch

  Prehrávajte a používajte komplexný rad formátov videa – formátov vo vysokom rozlíšení ako MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV (MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V – bez nepríjemného konvertovania súborov. Stačí stlačiť tlačidlo prehrávania a môžete sledovať ľubovoľné videá alebo filmy vo vynikajúcej filmovej kvalite a s úžasným priestorovým zvukom.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať