Prehrávač médií HD

  USB Hi-Speed 2011

  Prehrávač médií HD

  Premeňte svoj televízor na Smart TV

  Objavujte krásy rozmanitého sveta multimediálneho obsahu jednoducho s prehrávačom médií HD od spoločnosti Philips. Vychutnajte si videá, hudbu a fotografie z internetu alebo svojej počítačovej knižnice médií v špičkovej kvalite priamo na obrazovke vášho televízora – nie je potrebná žiadna konverzia súborov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prehrávač médií HD

Služba Net TV, Vstavané WiFi, USB 2.0 HMP7001/12 Nájsť podobné výrobky

Premeňte svoj televízor na Smart TV

 • S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  Formát DivX Plus HD vášho prehrávača diskov DVD alebo Blu-ray ponúka najnovší pokrok v technológii DivX, ktorá vám umožní vychutnávať HD videá a filmy z Internetu priamo vo Vašom HDTV alebo počítači. Formát DivX Plus HD podporuje prehrávanie obsahu DivX Plus (H.264 HD video so zvukom AAC vo vysokej kvalite v kontajneri súboru MKV) a súčasne podporuje predchádzajúce verzie DivX videa do rozlíšenia 1080p. Formát DivX Plus HD pre digitálne video v skutočnom vysokom rozlíšení.

 • Konektor USB 2.0 a priečinok pre pamäťovú kartu SD

  Konektor USB 2.0 a priečinok pre pamäťovú kartu SD

  Vychutnajte si vysokú rýchlosť a pohodlie prístupu k väčšej kapacite na prenášanie fotografií, videí a hudobných súborov vo formáte MP3 pomocou rozhrania USB 2.0. Tiež môžete získať prístup k väčšej kapacite na ukladanie fotografií, videí a hudobných súborov vo formáte MP3 na prehrávači Philips tak, že do vstavaného priečinka na kartu SD vložíte kartu SD.

 • Zobrazujte fotografie v rôznych formátoch

  Zobrazujte fotografie v rôznych formátoch

  Prezerajte a používajte fotografie prostredníctvom širokej ponuky formátov, vrátane JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP a HD JPEG – priamo na širokouhlej obrazovke svojho televízora! Zmeňte svoju obývačku na fotogalériu a podeľte sa s priateľmi a rodinou o tie najkrajšie spomienky.

 • Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy vo vašom televízore vďaka funkcii SimplyShare

  Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy vo vašom televízore vďaka funkcii SimplyShare

  Zdieľajte fotografie, hudbu a filmy prostredníctvom funkcie SimplyShare z vášho smartfónu, tabletu alebo počítača a vychutnajte si ich na veľkej obrazovke.

 • Prehrávanie videa vo viacerých formátoch

  Prehrávajte a používajte komplexný rad formátov videa – formátov vo vysokom rozlíšení ako MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV (MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V – bez zdĺhavého konvertovania súborov. Stačí stlačiť tlačidlo prehrávania a môžete sledovať ľubovoľné videá alebo filmy vo vynikajúcej filmovej kvalite a s úžasným priestorovým zvukom.

 • Prehrávajte multimediálny obsah z pevného disku

  Uvoľnite sa a vychutnajte si multimediálny obsah z pevného disku bez obáv z kompatibility s formátmi súborov. Jednoducho prehrávajte multimediálny obsah s pocitom istoty, že tento prehrávač Philips podporuje väčšinu obľúbených formátov pevných diskov ako FAT32, FAT, a pod.

 • Počúvajte hudbu v rôznych multimediálnych súboroch

  Počúvajte svoju obľúbenú hudbu – bez ohľadu na jej zvukový formát – a vychutnajte si ju v krištáľovo čistom zvuku. Prehrávač Philips umožňuje jednoduchý prístup k širokej ponuke zvukových formátov: Dolby Digital, AAC, RA, OGG, MKA, MP3, WAV, APE, FLAC, DTS, LPCM, PCM, WMA (V9), IMP/MS ADPCM a WMA Pro.

 • So vstavaným Wi-Fi môžete využívať pripojené médiá bezdrôtovo

  So vstavaným Wi-Fi môžete využívať multimediálny obsah bezdrôtovo. Časy žmúrenia pri počítačovej obrazovke sú už dávno preč – teraz sa stačí pohodlne oprieť a vychutnávať si multimediálne súbory na televízore v pohodlí obývačky.

 • Rozhranie DLNA PC Media Link umožňuje prehliadanie obsahu PC a domácej siete

  Rozhranie DLNA PC Media Link umožňuje jednoduchý prístup k videám, fotografiám a hudobnému obsahu na Vašom počítači alebo v domácej sieti. Po pripojení prehrávača médií k domácej sieti budete mať bezproblémový prístup k informáciám zo všetkých zariadení s certifikátom DLNA. Prehľadávajte svoju multimediálnu kolekciu v počítači priamo z prehrávača stlačením jedného tlačidla.

 • Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Funkcia Smart TV ponúka jednoduchý a bezdrôtový zážitok zo sledovania televízie založený na 4 pilieroch. Využívajte veľké množstvo online aplikácií v televízore vďaka službe Net TV: požičiavajte si filmy, sledujte zmeškaný TV program a využívajte sociálne médiá. Majte všetko pod kontrolou: prepínajte kanály alebo zadávajte text pomocou inteligentného telefónu či tabletu. A pomocou funkcie SimplyShare si vychutnajte fotografie, hudbu a video z počítača, telefónu alebo tabletu na obrazovke televízora.

 • Net TV pre populárne on-line služby na vašom TV

  Zažite bohatý výber online služieb prostredníctvom služby Net TV. Vychutnávajte si filmy, obrázky, infozábavu a ostaný online obsah priamo na obrazovke televízora cez prehrávač médiá HD značky Philips, kedykoľvek sa vám zachce. Stačí pripojiť prehrávač priamo do domácej siete pomocou káblového alebo bezdrôtového pripojenia, potom diaľkovým ovládačom vyhľadať a vybrať želaný obsah. Ponuka Philips vám poskytuje prístup k populárnym službám Net TV, ktoré sú prispôsobené obrazovke vášho televízora.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Net TV – Ponuka služieb závisí od krajiny a podlieha podmienkam používania.
 • Služba BBC iPlayer je dostupná len vo Veľkej Británii

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať