Nepopísané

Infračervená lampa InfraCare

  Infračervená lampa InfraCare

  Efektívna úľava od bolesti

  Philips InfraCare poskytuje efektívnu úľavu od bolesti svalov a kĺbov. Jej 650 W infračervené teplo je veľmi príjemné a prenikne hlboko do pokožky, podporí krvný obeh a prinesie efektívnu úľavu pre oblasti tela s veľkosťou 60 x 40 cm. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Infračervená lampa InfraCare

650 W, Ošetrovanie polovice tela, Výška 63, 5 cm HP3641/01 Nájsť podobné výrobky

Efektívna úľava od bolesti

Hlboko prenikajúce infračervené teplo

 • 650 W infračervená halogénová lampa

  650 W infračervená halogénová lampa

  Model Philips InfraCare HP 3643 bol optimalizovaný pre efektívnu úľavu od bolesti v oblastiach o veľkosti 60 x 40 cm ako celý chrbát, obe ramená a krk alebo stehno. Zariadenie InfraCare obsahuje inovatívnu technológiu infračervenej halogénovej lampy. Špeciálna optika, filter a výkonná 650 W halogénová žiarivka boli optimalizované, aby poskytli liečbu do pol tela (60 x 40 cm) a aj oveľa príjemnejší pocit z tepla, pretože infračervené teplo je rovnomernejšie rozdeľované po oblasti liečby.

 • Nastaviteľný uhol s otáčaním

  Nastaviteľný uhol s otáčaním

  Model InfraCare HP 3643 sa vďaka svoje flexibilite ľahko používa pri ošetrovaní do pol tela a pri rôznych situáciách (napr. v ľahu na posteli alebo gauči). Okrem nastavenia výšky sa dá lampová skrinka jednoducho umiestniť tak, aby optimálne pôsobila na správnu časť tela - nastavením lampovej skrinky do horizontálnej alebo vertikálnej polohy (doľava/doprava 90 stupňov) a vyklopením nahor alebo nadol (45 stupňov).

 • Digitálny časovač s automatickým vypínaním

  Digitálny časovač s automatickým vypínaním

  Dobu ošetrovania možno jednoducho ovládať nastavením odporúčaného alebo preferovaného počtu minút. Digitálny časovač automaticky odpočítava a na konci cyklu sa automaticky vypne.

 • Stmievač s 3 nastaveniami tepla

  Stmievač s 3 nastaveniami tepla

  Infračervené teplo vytvárané lampou InfraCare možno jednoducho nastaviť podľa každého osobných preferencií. Je možné zvoliť tri rôzne úrovne intenzity tepla, takže liečenie bude tak pohodlné, ako je len možné.

 • Hlboko prenikajúce infračervené teplo

  Hlboko prenikajúce infračervené teplo

  U infračerveného svetla sa preukázalo, že umožňuje efektívnu úľavu od bolesti, ktorú spôsobujú bolesti svalov a stuhnuté kĺby. Príjemné teplo, ktoré vytvára infračervené svetlo, preniká hlboko do pokožky, stimuluje cirkuláciu krvi a zahrieva vaše svaly. Po upokojení sa svaly automaticky uvoľnia a upokoja. Teplo zároveň zlepšuje pružnosť tkaniva, vďaka čomu znižuje stuhnutosť kĺbov a zvyšuje ich pohyblivosť.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať