SalonDry Pro AC

Sušič vlasov

  SalonDry Pro AC

  Sušič vlasov

  Fén, ktorý by profesionáli používali doma

  Chcete sušiť svoje vlasy ako skutoční profesionáli? Fén SalonDry Pro so sušiacim výkonom 2000 W a skvelým profesionálnym AC motorom je presne to, čo potrebujete, ak chcete vytvoriť vyfúkaný účes ako zo salónu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fén, ktorý by profesionáli používali doma

Sušič SalonDry Pro AC

 • Profesionálny výkon 2000 W pre dokonalé výsledky ako od kaderníka

  Profesionálny výkon 2000 W pre dokonalé výsledky ako od kaderníka

  Tento 2000 W profesionálny sušič vlasov vytvára silný prúd vzduchu. Výsledná kombinácia výkonu a rýchlosti urýchľuje a zjednodušuje styling vašich vlasov.

 • Profesionálny motor AC prináša o 50 % dlhšiu životnosť

  Profesionálny motor AC prináša o 50 % dlhšiu životnosť

  Tento typ motora bol špeciálne vyvinutý pre profesionálny trh a prináša vám hneď niekoľko výhod. Najvýznamnejším prínosom je dlhšia životnosť v porovnaní s bežnými motormi, čím sa životný cyklus vášho sušiča vlasov predlžuje o 50 %. Navyše poskytuje aj výnimočne silný prúd vzduchu pre rýchle a efektívne sušenie.

 • Šesť flexibilných nastavení rýchlosti a teploty pre dokonalú kontrolu

  Šesť flexibilných nastavení rýchlosti a teploty pre dokonalú kontrolu

  Požadovanú rýchlosť a teplotu možno jednoducho nastaviť a dosiahnuť tak dokonalý účes. Šesť odlišných nastavení poskytuje úplnú kontrolu pre precízny styling, ako šitý na mieru pre Vás.

 • Keramický prvok na vyhladenie vlasov

  Keramický prvok na vyhladenie vlasov

  Tento pribalený keramický prvok má za úlohu zabrániť nadmernému vysušeniu vlasov. Produkuje infračervené svetlo, ktoré je príjemne teplé a pomáha vaše vlasy sušiť zvnútra. Zároveň ich chráni pred nadmerným vysušením, bez kompromisov v oblasti rýchlosti a účinnosti.

 • Ionizátor pre lesklé vlasy bez poškodenia

  Ionizátor pre lesklé vlasy bez poškodenia

  Zvýšte atraktivitu svojho účesu pomocou ionizačnej úpravy. Záporne nabité ióny eliminujú statickú elektrinu, formujú vlasy a vyhladzujú ich zakončenia, aby získali vyšší lesk. Výsledkom sú nádherne lesklé, hladké a dokonale upravené vlasy.

 • Chladný prúd vzduchu zafixuje váš účes

  Chladný prúd vzduchu zafixuje váš účes

  Nenahraditeľná profesionálna funkcia pre stylery účesov vo forme tlačidla CoolShot poskytuje intenzívny prúd studeného vzduchu. Používa sa po dokončení tvarovania na zafixovanie účesu.

 • Výnimočne úzky koncentrátor na precízne tvarovanie

  Koncentrátor smeruje vzduchový prúd cez výnimočne úzky otvor na konkrétne oblasti. Dosahuje sa tým veľmi precízny styling vhodný na jemné úpravy a finálne vytvarovanie účesu.

 • Turmalínový keramický objemový difuzér pre zvýšenú ochranu, objem a lesk

  Objemový difuzér suší vlasy rýchlo a rovnomerne, aby sa vlasy nestrapatili a zvýšil sa ich objem. Difuzér je navyše pokrytý keramickou turmalínovou povrchovou vrstvou. Tým sa vlasy chránia a zároveň získavajú jemnosť a lesk – ide o ideálny nástroj na tvorbu zdravo vyzerajúcich kučier a pružných účesov.

 • Keramická okrúhla kefa pre ľahké tvarovanie a vyšší lesk

  Táto okrúhla keramická kefa využíva vlastnosti keramiky na vyhladzovanie vlasov počas stylingu a zvyšovanie lesku. Vďaka zaoblenému tvaru a profesionálnym rozmerom ju možno použiť na tvorbu rozličných účesov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať