Kuchynský robot

  Kuchynský robot

  Univerzálnosť bez námahy

  Tento kuchynský robot sa dodáva so všestrannou súpravou príslušenstva, ktorá vám umožňuje vykonávať širokú škálu funkcií pri varení, a to od mixovania až po mletie. Vďaka jedinečnému systému rozloženia a zloženia zapadne miska a veko poľahky na svoje miesto.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Univerzálnosť bez námahy

Jednoduché zloženie a rozloženie všetkých častí pomocou Click&Go

 • 29-33 funkcií

  29-33 funkcií

  Pomocou tejto rady kuchynských robotov môžete vytvoriť nekonečnú rozmanitosť jedál pomocou 29 až 33 rôznych techník (označených ako „funkcie“), a to od drvenia a šľahania až po primiešavanie. Presný počet funkcií sa odlišuje v závislosti od modelu: modely HR7735 a HR7739 ponúkajú 29 funkcií, model HR7740 ponúka 31 funkcií, model HR7744 ponúka 32 funkcií a model HR7745 vám poskytne najväčšiu flexibilitu pomocou 33 funkcií prípravy jedál.

 • Jednodotykové rozloženie a zloženie pomocou tlačidla Click&Go

  Jednodotykové rozloženie a zloženie pomocou tlačidla Click&Go

  Zloženie a rozloženie kuchynského robota nebolo nikdy jednoduchšie: už žiadne hranie s miskou alebo vekom, aby ste našli správnu polohu pre zloženie: jednoducho ich zacvaknete a odcvaknete z akéhokoľvek uhla tak, že stlačíte tlačidlo Click&Go.

 • 360 stupňové nasadzovanie

  360 stupňové nasadzovanie

  Vďaka špeciálnemu ergonomickému dizajnu spodnej strany misky a veka už nemusíte hľadať, zakrúcať a otáčať, aby ste našli správnu polohu na ich zacvaknutie na svoje miesto. Sú navrhnuté tak, aby bez námahy zacvakli na svoje miesto pod akýmkoľvek uhlom.

 • XL misa s kapacitou pre 1,8 l polievky, 1,25 kg cesta

  XL misa s kapacitou pre 1,8 l polievky, 1,25 kg cesta

  Veľká XL misa umožňuje spracovanie veľkých objemov: dokáže zvládnuť až 1,25 kg hustého cesta, 2 kg jemného cesta, 1,8 l polievky a 7 vaječných bielkov.

 • Výkonný 700 W motor zvládne aj najtvrdšie prísady

  Výkonný 700 W motor zvládne aj najtvrdšie prísady
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať