Domáce kino 5.1

  Domáce kino 5.1

  Zažite fascinujúce domáce kino s nasmerovanými 3D reproduktormi

  Priveďte zvuk vášho domáceho kina k dokonalosti pomocou dynamických nasmerovaných reproduktorov 3Directional! Prehrávajte všetok obľúbený multimediálny obsah vrátane diskov 3D Blu-ray na tomto inovatívnom systéme domáceho kina Philips HTB7530. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domáce kino 5.1

3D Blu-ray, dok pre iPod/iPhone HTB7530D/12 Nájsť podobné výrobky

Zažite fascinujúce domáce kino s nasmerovanými 3D reproduktormi

Posadnutí zvukom

 • CinemaPerfect HD pre čistejšie a ostrejšie prehrávanie videa

  CinemaPerfect HD pre čistejšie a ostrejšie prehrávanie videa

  Technológia CinemaPerfect HD spoločnosti Philips prináša nový štandard jasnejšieho a ostrejšieho obrazu pri prehrávaní videa. Táto inteligentná technológia potláča šum a vytvára ostrejší obraz, čím prináša dosiaľ nevídanú, vysokú kvalitu obrazu. Potláčanie šumu a špičkové zvyšovanie rozlíšenia obrazu pomáhajú potláčať šum, ktorý vzniká pri komprimácii videa do formátu MPEG. Táto technológia s vylepšeným spracovaním farieb vytvára na obrazovke ostrý a hlboký obraz.

 • 3D nasmerované reproduktory rovnomerne rozptyľujú zvuk po miestnosti

  3D nasmerované reproduktory rovnomerne rozptyľujú zvuk po miestnosti

  3D nasmerované reproduktory majú nasmerované budiče, ktoré vysielajú zvuk nielen dopredu, ale aj do bokov, čím vytvárajú širšiu zónu ideálneho posluchu, takže si môžete vychutnať takmer rovnako intenzívny a pohlcujúci priestorový zvuk ako v kine.

 • Funkcia bezdrôtových zadných reproduktorov na bezproblémové umiestnenie

  Funkcia bezdrôtových zadných reproduktorov na bezproblémové umiestnenie

  Bezdrôtové zadné reproduktory Vám pri ich umiestňovaní poskytnú flexibilitu a mobilitu. Tieto bezdrôtové reproduktory, ktoré boli vytvorené technológiou s nulovým rušením, poskytujú úplný priestorový zvuk bez neestetických káblových pripojení.

 • Okamžitá konverzia z 2D na 3D pre pohlcujúci filmový zážitok

  Okamžitá konverzia z 2D na 3D pre pohlcujúci filmový zážitok

  Pozrite si svoju zbierku 2D filmov v úžasnom zobrazení 3D priamo u vás doma. Technológia okamžitej konverzie na 3D využíva najmodernejšiu digitálnu technológiu analýzy video obsahu vo formáte 2D na rozlíšenie medzi predmetmi v popredí a pozadí. Tým vytvorí mapu hĺbky, na základe ktorej sa bežné formáty videa v 2D prekonvertujú do úžasného zobrazenia v 3D. Ak máte kompatibilný 3D televízor, ste ihneď pripravení zažiť 3D obsah v rozlíšení Full HD.

 • Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Aplikácia Philips MyRemote vám umožňuje používať smartfón alebo tablet ako diaľkové ovládanie vašich audio-video produktov od spoločnosti Philips pripojených k domácej sieti Wi-Fi a okamžite ich ovládať z ktorejkoľvek miestnosti v domácnosti. Tiež obsahuje užitočné funkcie, ako napríklad SimplyShare na jednoduché pripojenie a bezdrôtový prúdový prenos zábavného obsahu, MySound na prispôsobenie zvukových nastavení alebo SurroundMe na kalibráciu najlepšieho priestorového zvuku.

 • DynamicSurround prináša ešte pohlcujúcejší zážitok z priestorového zvuku

  DynamicSurround prináša ešte pohlcujúcejší zážitok z priestorového zvuku

  DynamicSurround využíva vysoko pokročilé zvukové algoritmy, ktoré verne replikujú zvukové charakteristiky prostredia úplne priestorového zvuku. Odmenou pre poslucháčov je pohlcujúci zvukový zážitok zo systému 7.1 a vďaka maximálnemu využitiu menšieho počtu reproduktorov nehrozí v miestnosti neporiadok ako pri 7.1-kanálových systémoch – to všetko bez zníženia kvality priestorového zvuku.

 • So vstavaným WiFi môžete používať pripojené médiá bezdrôtovo

  So vstavaným WiFi môžete používať pripojené médiá bezdrôtovo

  Vďaka vstavanému pripojeniu WiFi stačí, ak pripojíte svoje domáce kino priamo k domácej sieti a môžete si vychutnať bohatý výber populárnych služieb online. Potešte sa najlepšími webovými lokalitami, ktoré ponúkajú filmy, obrázky, infozábavu a iný online obsah prispôsobený na mieru rozmerom Vašej televíznej obrazovky.

 • Obsahuje dok na pohodlné prehrávanie z prehrávača iPod/iPhone

  Obsahuje dok na pohodlné prehrávanie z prehrávača iPod/iPhone

  Pomocou dokovacej stanice pre iPod a iPhone si môžete vychutnať hudbu uloženú vo Vašom prehrávači iPod a iPhone priamo cez systém domáceho kina.

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Internetové rádio umožňuje objavovať svet kanálov online rádií

  Internetové rádio umožňuje objavovať svet kanálov online rádií

  Internetové rádio je služba zvukového vysielania, ktoré sa prenáša cez internet. Niektoré internetové stanice sú viazané na tradičné (pozemné) vysielajúce rozhlasové stanice alebo siete, zatiaľ čo iné vysielajú výlučne cez internet, zachovávajú si nezávislosť a realizujú svoje vysielanie iba prostredníctvom webu. Vďaka internetovému rádiu môžete využiť prístup k rozhlasovým staniciam z ľubovoľnej krajiny sveta a počúvať široké spektrum žánrov: vypočujte si správy, informácie o športe, novinky z oblasti zábavy, prípadne sa pripojte k obľúbeným alebo miestne pôsobiacim staniciam.

 • Výkon 1000 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 1000 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať