HTL6285B/12

HTL6285B/12

HTL6285B/12

HTL6285B/12

Tento produkt už nie je dostupný

HTL6285B/12

Tento produkt už nie je dostupný

HTL6285B/12

Mohutný zvukový výstup s výkonom 320 W

6 neodýmiových basových reproduktorov a 2 špičkové jemné kužeľové výškové reproduktory, ktoré prinášajú krištáľovo čisté vysoké tóny, zaručujú prvotriednu kvalitu zvuku. Vďaka výkonu 320 W a 8" subwooferu s mohutným zvukom a výkonom 220 W je model HTL6140 nielen neobyčajne štíhly, ale má aj mimoriadne kvalitný zvuk.

Pripojte sa k jednému vstupu HDMI a získajte skvelú kvalitu obrazu a zvuku

Vychutnajte si úchvatný obraz 3D a krištáľovo čistý 5.1-kanálový alebo 7.1-kanálový zvuk jednoduchým pripojením zvukového výstupu HDMI na prehrávači do prijímača AV so zobrazením 2D.

Špičkové jemné kužeľové výškové reproduktory prinášajú krištáľovo čistý zvuk

So zvukom Crystal Clear Sound od spoločnosti Philips teraz dokážete zachytiť a oceniť každý zvukový detail v jeho realistickej podobe tak, ako to chcel umelec alebo režisér! Zvuk Crystal Clear Sound reprodukuje zdroj zvuku – či už ide o akčný film, muzikál alebo živé vystúpenie – verne, presne a bez akéhokoľvek skreslenia. Domáce kiná Philips so zvukom Crystal Clear Sound znižujú mieru spracovania zvuku na minimum, čím zachovávajú čistotu pôvodného hudobného obsahu. Výsledkom je lepšia vernosť zvuku, ktorú priamo zachytí aj Váš sluch.

Bluetooth® (aptX® a AAC) pre bezdrôtový prúdový prenos hudby

Bluetooth® (aptX® a AAC) pre bezdrôtový prúdový prenos hudby

Dolby Digital a Pro Logic DTS pre skvelý priestorový zvuk

Prejdite na digitálny systém a získajte z vašej hudby a filmov maximum. Aj stereofonická hudba znie skvele, lebo systémy Dolby Digital a DTS Digital Surround zlepšujú a zosilňujú digitálnu hudbu aj zvuk videí, vďaka čomu váš reproduktor domáceho kina vytvára skutočne úchvatný priestorový zvuk.

Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

Zariadenia Bluetooth môžete párovať jediným dotykom vďaka technológii (NFC – Near Field Communication). Stačí priložiť smartfón alebo tablet s funkciou NFC na oblasť NFC reproduktora, čím sa zapne reproduktor a spustí sa párovanie Bluetooth a prenos hudby.

Odporúčané produkty

Aktuálne prezerané produkty

Hodnotenie

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.