Domáce kino 2.1

  Domáce kino 2.1

  Technológia Crystal Clear Sound pre filmy a hudbu

  Tento nový systém domáceho kina Philips SoundHub HTS7201 s prehrávaním diskov 3D Blu-ray poskytuje úžasnú čistotu zvuku a vytvára skutočne pohlcujúci zážitok z priestorového zvuku. Začnite si vychutnávať každý zvukový detail vo svojich obľúbených filmoch aj skladbách. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domáce kino 2.1

3D Blu-ray, Vhodné pre iPod/iPhone HTS7201/12 Nájsť podobné výrobky

Technológia Crystal Clear Sound pre filmy a hudbu

Posadnutí zvukom

 • Jemné kužeľové výškové reproduktory pre čistý zvuk a jasný hlas

  Jemné kužeľové výškové reproduktory pre čistý zvuk a jasný hlas

  Jemné kužeľové výškové reproduktory reprodukujú jasné vysoké a stredné frekvencie, ktoré zdokonaľujú celkovú čistotu zvuku z reproduktorov.

 • Špičkové zosilňovače triedy D zachovajú každý zvukový detail

  Špičkové zosilňovače triedy D zachovajú každý zvukový detail

  Patentované špičkové zosilňovače triedy D od spoločnosti Philips sú navrhnuté tak, aby zachovali pôvodný zvuk zdroja a poskytli väčšiu presnosť zvukových signálov, čím umožňujú akustickým detailom v hudbe a vo filmoch vyniknúť tak, ako si to interpret alebo režisér želal.

 • Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk od spoločnosti Philips vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému s menej ako piatimi reproduktormi. Špičkové priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj sa tak premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Systémy domáceho kina Philips s funkciou Smart TV vám ponúkajú množstvo vylepšení, vrátane Net TV, DLNA a diaľkového ovládania MyRemote. Net TV prináša do vášho televízora široké spektrum online informácií a zábavy. Stačí vybrať Net TV v ponuke Doma a môžete začať s prehliadaním služieb ako napríklad požičovne videí na požiadanie* s najhorúcejšími filmovými novinkami v rozlíšení HD či funkciu Catch-up TV. S funkciou DLNA získate jednoduchý prístup k fotkám, hudbe a filmom v počítači z pohodlia vášho gauča. Neviete, kam ste položili diaľkové ovládanie? Nevadí, vďaka aplikácii Philips MyRemote môžete prepínať domáce kino prostredníctvom svojho inteligentného telefónu alebo počítača tablet PC.

 • Krištáľovo čistý zvuk pre vynikajúcu čistotu a zvukové detaily

  Krištáľovo čistý zvuk pre vynikajúcu čistotu a zvukové detaily

  So zvukom Crystal Clear Sound od spoločnosti Philips teraz dokážete zachytiť a oceniť každý zvukový detail v jeho realistickej podobe tak, ako to chcel umelec alebo režisér! Zvuk Crystal Clear Sound reprodukuje zdroj zvuku – či už ide o akčný film, muzikál alebo živé vystúpenie – verne, presne a bez akéhokoľvek skreslenia. Domáce kiná Philips so zvukom Crystal Clear Sound znižujú mieru spracovania zvuku na minimum, čím zachovávajú čistotu pôvodného hudobného obsahu. Výsledkom je lepšia vernosť zvuku, ktorú priamo zachytí aj Váš sluch.

 • Podpora WiFi na jednoduchý prístup k vašej zábave

  Podpora WiFi na jednoduchý prístup k vašej zábave
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Toto domáce kino možno skombinovať so všetkými ostatnými televízormi Philips.
 • Informácie, či je služba video na požiadanie dostupná vo Vašej krajine, nájdete na lokalite www.philips.com/blu-ray.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať