Bezdrôtový domáci monitor

  Bezdrôtový domáci monitor

  Sledujte svoju domácnosť cez smartfón

  Bezdrôtový domáci monitor Philips InSight vám umožní sledovať vlastnú domácnosť, aj keď ste preč. Nastavenie je jednoduché a monitoring môžete okamžite začať priamo zo svojho mobilného zariadenia. Automaticky prijímané výstrahy vás upozornia, keď sa zaznamená pohyb alebo zvuk. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sledujte svoju domácnosť cez smartfón

Získajte pocit istoty

 • Podpora Wi-Fi pre možnosť umiestnenia kdekoľvek v domácnosti

  Podpora Wi-Fi pre možnosť umiestnenia kdekoľvek v domácnosti

  Bezdrôtový monitor In.Sight podporuje pripojenie Wi-Fi a používa vašu domácu bezdrôtovú sieť na prúdové vysielanie živého obrazu a zvuku do vášho smartfónu alebo tabletu. Domáci monitor, ktorý môžete umiestniť kdekoľvek.

 • Okamžité monitorovanie zo smartfónu alebo tabletu

  Okamžité monitorovanie zo smartfónu alebo tabletu

  Po nastavení bezdrôtového domáceho monitora InSight v lokálnej sieti získate okamžitý prístup k bezdrôtovému prenosu videa zo smartfónu alebo tabletu kdekoľvek na svete cez siete Edge, 3G a bezdrôtové siete. Svoje video môžete sledovať kdekoľvek a úplne bez obmedzení.

 • Aplikácia pre systém Android na pohodlné používanie

  Aplikácia pre systém Android na pohodlné používanie

  Domáci bezdrôtový monitor Philips InSight predstavuje špičkový bezdrôtový video monitor s vlastnou aplikáciou, ktorý vám umožňuje vidieť a počuť, čo sa deje u vás doma, z akéhokoľvek miesta na svete. Špeciálnu bezplatnú aplikáciu InSight si môžete prevziať z obchodu s aplikáciami priamo do svojho smartfónu alebo tabletu.

 • Rýchle a jednoduché nastavenie pomocou QR kódu

  Rýchle a jednoduché nastavenie pomocou QR kódu

  Pomocou jednoduchého procesu nastavenia rýchlo a ľahko spárujete bezdrôtový domáci monitor InSight so smartfónom alebo tabletom. Umiestnite QR kód pred kameru monitora a aktivujte aplikáciu InSight. Keď sa kontrolka rozsvieti nazeleno, monitor je pripravený na používanie.

 • Sledujte až 16 monitorov pomocou jednej aplikácie v smartfóne

  Sledujte až 16 monitorov pomocou jednej aplikácie v smartfóne

  Pomocou jednej aplikácie môžete sledovať až 16 bezdrôtových domácich monitorov Philips InSight. Umiestnite ľubovoľný počet monitorov tam, kde vám to vyhovuje.

 • Magnetický podstavec na jednoduché nastavenie smeru sledovania

  Magnetický podstavec na jednoduché nastavenie smeru sledovania

  Bezdrôtový domáci monitor Philips InSight má magnetický podstavec, ktorý možno otáčať a podľa potreby tak upraviť uhol natočenia monitora.

 • Prídavný držiak na stenu umožňuje ideálne umiestnenie

  Prídavný držiak na stenu umožňuje ideálne umiestnenie

  Bezdrôtový domáci monitor InSight sa dodáva s konzolou pre montáž na stenu. Pomocou nej ľahko namontujete monitor na ľubovoľnú stenu alebo strop. Samotná základňa sa otáča zvisle aj vodorovne, takže aj po namontovaní môžete polohu bezdrôtové domáceho monitora InSight meniť.

 • Šifrované priame pripojenie do siete zaistí bezpečné spojenie

  Šifrované priame pripojenie do siete zaistí bezpečné spojenie

  Bezdrôtový domáci monitor Philips In.Sight využíva šifrovanie s vysokým stupňom zabezpečenia, takže vám po celý čas poskytne maximálne súkromie. Bezdrôtový domáci monitor In.Sight pri každom vytvorení spojenia použije jedinečný šifrovací kľúč.

 • Zabudovaná detekcia hluku a pohybu

  Zabudovaná detekcia hluku a pohybu

  Nemôžete predvídať všetko. Bezdrôtový domáci monitor InSight však bude strážiť váš majetok pomocou nastaviteľnej detekcie hluku a pohybu. A vždy, keď zaznamená hluk alebo pohyb, dostanete upozornenie.

 • Upozornenia na telefón, keď monitor zachytí hluk či pohyb

  Upozornenia na telefón, keď monitor zachytí hluk či pohyb

  Keď monitor zachytí pohyb alebo hluk, automaticky dostanete upozornenie do svojho smartfónu alebo tabletu.

 • Záznamy sa odošlú do vášho súkromného konta Dropbox

  Záznamy sa odošlú do vášho súkromného konta Dropbox

  Monitor automaticky zaznamená udalosti, ktoré sú spustené hlukom alebo pohybom. Okrem toho môžete udalosti zaznamenávať manuálne alebo dokonca zhotovovať snímky. Záznamy sa odošlú do vášho súkromného konta služby Dropbox.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Sledovanie naživo prenášaného videa cez domácu sieť Wi-Fi pomocou bezdrôtového domáceho monitora In.Sight je bezplatné a neobmedzené. Sledovanie naživo prenášaného videa na diaľku (buď cez externú sieť Wi-Fi, alebo sieť 3G) je tiež bezplatné pre neobmedzený počet relácií, ale podlieha obmedzeniu 5 minút na jednu reláciu.
 • Dlhšie doby relácií sledovania na diaľku a ostatné prémiové funkcie je možné zakúpiť cez aplikáciu. Zmena týchto podmienok vyhradená.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať