Bezdrôtový domáci monitor

  Bezdrôtový domáci monitor

  Sledujte svoju domácnosť cez smartfón alebo tablet

  Bezdrôtový domáci monitor Philips InSight vám umožní sledovať vlastnú domácnosť, aj keď ste preč. Nastavenie je jednoduché a monitoring môžete okamžite začať priamo zo svojho smartfónu/tabletu. Automatické výstrahy vás upozornia, keď sa zaznamená pohyb alebo zvuk. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtový domáci monitor

Dvojité belenie, pre zariadenia Apple/Android M100G/12 Nájsť podobné výrobky

Sledujte svoju domácnosť cez smartfón alebo tablet

Získajte pocit istoty

 • Magnetický podstavec na jednoduché nastavenie smeru sledovania

  Magnetický podstavec na jednoduché nastavenie smeru sledovania

  Bezdrôtový domáci monitor Philips InSight má magnetický podstavec, ktorý možno otáčať a podľa potreby tak upraviť uhol natočenia monitora.

 • Prídavný držiak na stenu umožňuje ideálne umiestnenie

  Prídavný držiak na stenu umožňuje ideálne umiestnenie

  Bezdrôtový domáci monitor InSight sa dodáva s konzolou pre montáž na stenu. Pomocou nej ľahko namontujete monitor na ľubovoľnú stenu alebo strop. Samotná základňa sa otáča zvisle aj vodorovne, takže aj po namontovaní môžete polohu bezdrôtové domáceho monitora InSight meniť.

 • Šifrované priame pripojenie do siete zaistí bezpečné spojenie

  Šifrované priame pripojenie do siete zaistí bezpečné spojenie

  Bezdrôtový domáci monitor Philips In.Sight využíva šifrovanie s vysokým stupňom zabezpečenia, takže vám po celý čas poskytne maximálne súkromie. Bezdrôtový domáci monitor In.Sight pri každom vytvorení spojenia použije jedinečný šifrovací kľúč.

 • Zabudovaná detekcia hluku a pohybu

  Zabudovaná detekcia hluku a pohybu

  Nemôžete predvídať všetko. Bezdrôtový domáci monitor InSight však bude strážiť váš majetok pomocou nastaviteľnej detekcie hluku a pohybu. A vždy, keď zaznamená hluk alebo pohyb, dostanete upozornenie.

 • Monitorovanie cez ktorýkoľvek webový prehliadač

  Bezdrôtový domáci monitor InSight vám tiež umožní v reálnom čase zistiť, čo sa deje u vás doma, pomocou vášho obľúbeného prehliadača – či už je to Chrome, Internet Explorer, Safari alebo Firefox – v počítači PC alebo Mac.

 • Jednoduché nastavenie Wi-Fi monitora pomocou kódu QR

  Nastavenie je vďaka aplikácii jednoduché. Aplikácia vygeneruje kód QR na nastavenia vašej domácej siete Wi-Fi. Pomocou kódu QR sa monitor automaticky spáruje s vašou sieťou Wi-Fi jednoducho a okamžite.

 • Podpora Wi-Fi pre možnosť umiestnenia kdekoľvek v domácnosti

  Bezdrôtový monitor In.Sight podporuje pripojenie Wi-Fi a používa vašu domácu bezdrôtovú sieť na prúdové vysielanie živého obrazu a zvuku do vášho smartfónu alebo tabletu. Domáci monitor, ktorý môžete umiestniť kdekoľvek.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Sledovanie naživo prenášaného videa cez domácu sieť Wi-Fi pomocou bezdrôtového domáceho monitora In.Sight je bezplatné a neobmedzené. Sledovanie naživo prenášaného videa na diaľku (buď cez externú sieť Wi-Fi, alebo sieť 3G) je tiež bezplatné pre neobmedzený počet relácií, ale podlieha obmedzeniu 5 minút na jednu reláciu.
 • Dlhšie doby relácií sledovania na diaľku a ostatné prémiové funkcie je možné zakúpiť cez aplikáciu. Zmena týchto podmienok vyhradená.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať