Bezdrôtový telefón s dizajnom Luceo

  • KA

  Bezdrôtový telefón s dizajnom Luceo

  Vaša voľba

  V každom smere kultový bezdrôtový telefón Philips Luceo prináša zmyselné línie v modernom dizajne, ktorý bezproblémovo splýva s jeho integrovaným displejom na základni. Precízne tvarovanie a funkcie robia z telefónu Luceo vítané umelecké dielo v každej domácnosti. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtový telefón s dizajnom Luceo

1, 8" displej/s bielym podsvietením, Slúchadlo s hlasitým odposluchom M6601CWR/53 Nájsť podobné výrobky

Vaša voľba

Limitovaná séria

 • 4,6 cm (1,8") grafický displej s bielym zobrazením na čiernom podklade s vysokým kontrastom

  4,6 cm (1,8") grafický displej s bielym zobrazením na čiernom podklade s vysokým kontrastom

  Obrátený LCD displej s bielym zobrazením na čiernom podklade s vysokým kontrastom uľahčuje čítanie a tiež sa perfektne hodí k celkovému elegantnému dizajnu značky Philips Luceo.

 • Kalibrované tlačidlá na presnú voľbu čísla

  Kalibrované tlačidlá na presnú voľbu čísla

  Kalibrovaná a starostlivo navrhnutá klávesnica zaisťuje presné vytáčanie, pri ktorom jasne cítite každý úder, či už pri vytáčaní čísla alebo zadávaní kontaktu do telefónneho zoznamu. Zloženie materiálov a kláves je výsledkom rozsiahlych testovaní s používateľmi, pri ktorých sa hľadala perfektná rovnováha medzi silou stláčania a odozvou kláves.

 • Nulový výdaj energie po aktivácii režimu ECO+

  Nulový výdaj energie po aktivácii režimu ECO+

  Telefóny značky Philips sú energeticky úsporné a navrhnuté s ohľadom na životné prostredie. Keď je aktivovaný režim ECO, hodnota vyžarovania je znížená až o 60 % a pri nabíjaní telefónu až o 95 %. Pri aktivácii režimu ECO+ klesá hodnota vyžarovania až na nulu.

 • Slúchadlo s hlasitým odposluchom vám vždy umožní telefonovať bez rúk

  Slúchadlo s hlasitým odposluchom vám vždy umožní telefonovať bez rúk

  Režim bez použitia rúk využíva vstavaný reproduktor hlasného odposluchu, ktorý zosilní hlas volajúceho, čím vám umožní hovoriť a počúvať počas hovoru bez toho, aby ste museli držať telefón pri uchu. Toto je veľmi užitočné hlavne vtedy, ak chcete hovor zdieľať s druhými alebo jednoducho vykonávať viac vecí naraz.

 • Nabíjanie slúchadla z ktorejkoľvek strany

  Nabíjanie slúchadla z ktorejkoľvek strany

  Slúchadlo je možné nabíjať v dokovacej stanici uložené ktorýmkoľvek koncom, čo zaisťuje spoľahlivosť a pohodlie.

 • HQ-Sound: zvuková technika vysokej kvality prináša vynikajúci zvuk

  HQ-Sound: zvuková technika vysokej kvality prináša vynikajúci zvuk

  HQ-Sound: zvuková technika vysokej kvality prináša vynikajúcu reprodukciu zvuku. Staviame na desaťročiach skúseností a prelomových inovácií, vďaka ktorým vyvíjame zvukové produkty triedy Hi-Fi a špičkové slúchadlá, takže naše telefóny DECT poskytujú vynikajúcu čistotu hlasu. V oblasti zlepšovania kvality zvuku mysleli naši zvukoví technici a architekti skutočne na všetko – komponenty vysokej kvality, digitálne spracovanie signálu, rozsiahle testovanie a jemné dolaďovanie. Výsledný zvuk je detailný, jemný a autentický. Zvuk je taký kvalitný a prirodzený, že máte pocit, ako by ste boli osobne na mieste.

 • Nastavenia ochrany súkromia: odmietanie hovorov, tichý režim, blokovanie hovorov

  Nastavenia ochrany súkromia: odmietanie hovorov, tichý režim, blokovanie hovorov

  Čierna listina zabráni prijímaniu hovorov z konkrétnych čísel alebo čísel začínajúcich na určité číslice a ochráni pred neželanými hovormi. Môžete zablokovať 4 skupiny čísel. Každá množina čísel môže obsahovať 1 až 24 číslic. Ak prichádza hovor z čísla začínajúceho jedným z týchto čísel alebo z jedného zo 4 zablokovaných účastníckych čísel, telefón nezazvoní. Pre tichý režim môžete vypnúť zvonenia na určité hodiny a vychutnávať si pokoj od telefónu. Vďaka funkcii blokovania hovorov môžete predísť prekvapeniam v podobe vysokých účtov za telefón, a to tak, že zablokujete volania na konkrétne čísla začínajúce na určité číslice.

 • Doplnkový displej na základni zobrazuje identifikačné údaje volajúceho a čas

  Doplnkový displej na základni zobrazuje identifikačné údaje volajúceho a čas

  Vysokokontrastný displej s bielym zobrazením na čiernom podklade telefónu Philips Luceo sa nerušivo a štýlovo zapadá do základne. Displej zobrazuje ID volajúceho pri prichádzajúcom hovore a čas v stave nečinnosti. Kedykoľvek môžete displej na základni vypnúť, ak si napríklad neželáte rušenie akýmkoľvek svetlom.

 • Vodiace bočné steny na základni zabezpečujú bezpečné uloženie

  Vodiace bočné steny na základni zabezpečujú bezpečné uloženie

  Základňa telefónu Philips Luceo sa pýši prakticky navrhnutými bočnými stenami, ktoré neslúžia len ako atraktívna dekorácia, ale aj napomáhajú bezpečne nasmerovať slúchadlo na miesto uloženia a nabíjania.

 • Položky s tromi poľami na priradenie 3 čísel k jednému kontaktu

  Položky s tromi poľami na priradenie 3 čísel k jednému kontaktu

  V dnešnej dobe má väčšina ľudí v adresári kontakty s viacerými číslami. Náš zoznam kontaktov umožňuje jednoduchú správu kontaktov. Jednoducho si uložte tri telefónne čísla pre maximálne 100 kontaktov, máte na výber tri rôzne políčka: číslo domov, číslo do práce alebo mobil.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • *Táto funkcia vyžaduje dodatočné predplatenie služby Identifikácia volajúceho. Bližšie informácie získate u svojho miestneho sieťového operátora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať