Komponentný Hi-Fi systém s Blu-ray

  Komponentný Hi-Fi systém s Blu-ray

  Vychutnávajte si hudbu a filmy s vysokou vernosťou

  Vychutnajte si zvuk hudobných melódií a filmov s vysokou vernosťou. Tento úžasný hliníkový systém obsahuje kužeľovité výškové Hi-Fi reproduktory, ktoré vytvárajú detailný a prirodzený zvuk. Prehrávajte disky CD a DVD alebo vložte disk Blu-ray a získate ostrý obraz v úplnom vysokom rozlíšení 1080p. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Harmony Komponentný Hi-Fi systém s Blu-ray

BD-Live, HDMI 1080p MBD7020/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnávajte si hudbu a filmy s vysokou vernosťou

Posadnutí zvukom

 • Celkový výstupný výkon 100 W RMS

  Celkový výstupný výkon 100 W RMS

  RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

 • BD-Live (Profile 2.0) umožní využívať bonusový on-line obsah diskov Blu-ray

  BD-Live (Profile 2.0) umožní využívať bonusový on-line obsah diskov Blu-ray

  BD-Live vám ešte viac pootvorí dvere do sveta vysokého rozlíšenia. Prijímajte aktuálny obsah len tým, že pripojíte svoj prehrávač diskov Blu-ray k internetu. Čakajú na vás vzrušujúce nové zážitky, ako napríklad exkluzívny obsah na prevzatie, udalosti naživo, komunikácia naživo, hranie hier a on-line nakupovanie. Surfujte na vlne vysokého rozlíšenia pomocou prehrávania diskov Blu-ray a BD-Live

 • Prehráva disky DVD, DivX® Ultra, MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Prehráva disky DVD, DivX® Ultra, MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Prehrávač Philips je kompatibilný s väčšinou diskov DVD a CD ktoré sú dostupné na trhu. DVD, DivX® Ultra, MP3/WMA-CD, CD a CD-RW – všetky z nich je možné prehrávať v tomto prehrávači. DivX® Ultra spája prehrávanie DivX® so skvelými funkciami ako sú integrované titulky, viacero jazykov, viacero zvukových stôp a ponúk do jedného praktického formátu súborov. CD-RW je skratka pre jednotku CD, ktorá spolupracuje s bežným prepisovateľným formátom diskov CD.

 • Voliteľný dok pre pohodlné prehrávanie zo zariadenia iPod/iPhone

  Voliteľný dok pre pohodlné prehrávanie zo zariadenia iPod/iPhone

  Pripojte tento dok k vášmu systému domáceho kina a môžete si vychutnávať hudbu, videá a obrázky zo zariadení iPod a iPhone. Dok sa predáva ako voliteľné príslušenstvo.

 • Hliníková skrinka dotvára kvalitný vzhľad a štýl

  Hliníková skrinka dotvára kvalitný vzhľad a štýl

  Hliníkový odliatok je ľahký a dokáže odolať prostrediam s vysokými teplotami. Ponúka vysokú pevnosť a tvrdosť spolu s dobrou odolnosťou voči korózii.

 • Dolby TrueHD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Technológia Dolby TrueHD poskytuje ten najkvalitnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je prakticky nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo pre vás pripravili jeho tvorcovia. Technológia Dolby TrueHD je dokonalým vyvrcholením vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Prehrávanie diskov Blu-ray pre ostrý obraz v rozlíšení Full HD 1080p

  Prehrávanie diskov Blu-ray pre ostrý obraz v rozlíšení Full HD 1080p

  Disky Blu-ray majú kapacitu na prenášanie údajov s vysokým rozlíšením spolu s obrazom v rozlíšení 1920 x 1080, ktorý definuje obraz s plným vysokým rozlíšením. Scény ožívajú, keď na vás vyskočia detaily, zjemnia sa pohyby a obraz sa zobrazí krištáľovo čistý. Blu-ray tiež zabezpečuje nekomprimovaný priestorový zvuk - takže váš zážitok zo zvuku sa stane neuveriteľne realistickým. Vysoká ukladacia kapacita diskov Blu-ray tiež umožňuje vstavanie celej rady interaktívnych možností. Plynulá navigácia počas prehrávania a iné vzrušujúce funkcie, ako napríklad rozbaľovacie ponuky prinášajú úplne nový rozmer do domácej zábavy.

 • Pozlátený konektor reproduktora pre najjemnejší prenos signálu

  Pozlátený konektor reproduktora pre najjemnejší prenos signálu

  Pozlátený konektor reproduktora zaisťuje lepší prenos zvukového signálu v porovnaní s bežnými zasúvacími prepojeniami. Tiež minimalizuje elektrickú stratu signálu zo zosilňovača do reproduktora, vďaka čomu sa dosiahne reprodukcia zvuku, ktorá sa maximálne približuje realite.

 • Ovládanie výšok a basov nastavuje vysoké a nízke tóny

  Výšky a basy sú vlastnosti ekvalizéra, ktoré ovládajú vysoké a nízke frekvencie úrovní zvuku. Výšky regulujú zosilnenie vysokých tónov v hudbe, zatiaľ čo basy ovládajú úroveň zosilnenia nízkych tónov. Použitím klávesov so šípkami nahor a nadol môže počúvajúci pohodlne pridať alebo ubrať dôraz na nízke alebo vysoké tóny alebo nechať soprán či basy bezo zmeny a prehrávať hudbu podľa pôvodne nahraných nastavení. Výšky a ovládanie basov umožňujú počúvať hudbu tak, ako ju máte radi.

 • Digitálny zosilňovač triedy „D“ pre kvalitný zvukový výkon

  Digitálny zosilňovač triedy D prijíma analógový signál, premení ho na digitálny signál a potom ho digitálne zosilňuje. Signál potom vstupuje do demodulačného filtra a vydá výsledný výstup. Zosilnený digitálny výstup má všetky výhody digitálneho zvuku vrátane zlepšenej kvality zvuku. Okrem toho digitálny zosilňovač triedy „D“ má vyše 90% efektivitu v porovnaní s bežnými AB zosilňovačmi. Vysoká efektivitu zabezpečuje silný zosilňovač s malou stopou.

 • EasyLink ovláda všetky zariadenia pripojené cez HDMI pomocou rozhrania HDMI CEC

  Na ovládanie všetkých zariadení vo vašom ekosystéme domácej zábavy určite nechcete používať niekoľko diaľkových ovládaní. Vďaka funkcii EasyLink cez rozhranie HDMI-CEC budete môcť používať diaľkové ovládanie systému STB na ovládanie (napr. súčasne zapnúť/vypnúť systém) iných zariadení kompatibilných s rozhraním HDMI-CEC. EasyLink využíva na prenášanie systémových príkazov bežný kábel HDMI. Keď stlačíte tlačidlo na diaľkovom ovládaní systému STB, automaticky odošle príslušné signály do televízora či iných zariadení kompatibilných s HDMI-CEC.

 • Výškový reproduktor Hi-Fi s kužeľovou klenbou pre detailný a prirodzený zvuk

  Výškový reproduktor Hi-Fi s kužeľovou klenbou jasne reprodukuje vysoké a stredné frekvencie, ktoré zdokonaľujú celkovú čistotu zvuku z reproduktorov. Prináša harmonické spojenie nerušeného a nezafarbeného zvuku so širokým rozsahom a ponúka detailný zvuk vokálov, ako aj čisté tóny a prirodzený zvuk nástrojov – a v spojení s basovými reproduktormi tak dodáva zvuku celkovú rovnováhu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať