Mikro DVD kino

  Mikro DVD kino

  Prehrávanie DVD, MP3-CD a WMA-CD

  Ste v kontakte s tým najnovším a najelegantnejším - teraz získajte mikro HiFi 2 v 1 s možnosťou prehrávania DVD a MP3-CD/WMA-CD! Relaxujte s vašimi obľúbenými filmami a hudbou. Domáca zábava už nikdy nebude ako predtým!

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prehrávanie DVD, MP3-CD a WMA-CD

 • Prehráva DVD, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) a obrázkové CD

  Prehráva DVD, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) a obrázkové CD

  nie je k dispozícii

 • 10 hodín hudby na MP3-CD alebo 20 hodín hudby na WMA-CD

  10 hodín hudby na MP3-CD alebo 20 hodín hudby na WMA-CD

  MP3 je revolučná technológia kompresie, pri ktorej sa môžu veľké súbory s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšiť bez radikálneho zníženia kvality zvuku. Jediné CD dokáže zaznamenať až 10 hodín hudby. MP3 sa stal bežným formátom kompresie zvuku, ktorý umožňuje rýchly a jednoduchý prenos zvukových súborov. Windows Media Audio (WMA) je formát kompresie digitálneho zvuku od spoločnosti Microsoft prinášajúci hudobné súbory s kvalitným zvukom, ktoré zaberajú o polovicu menej miesta na disku a ich prebratie trvá o polovicu kratšie. Na jednom CD môžete uložiť až 20 hodín WMA hudby v dobrej kvalite s rýchlosťou prenosu 64 Kb za sekundu.

 • Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Funkcia Digitálneho ovládania zvuku vám ponúka výber prednastavených ovládacích prvkov Jazz, Rock, Pop a Classic, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafického vyrovnania, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

 • Dynamické zvýraznenie basov pre hlboké a vzrušujúce basy

  Dynamické zvýraznenie basov pre hlboké a vzrušujúce basy

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

 • Časovač vypnutia a zapnutia

  Časovač vypnutia a zapnutia
 • Digitálne ladenie so 40 predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne ladenie so 40 predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie
 • Dolby Digital, Digitálny DTS výstup

  nie je k dispozícii

 • Incredible Surround™ pre zdokonalený zvukový zážitok

  Incredible Surround™ je zvuková technológia od spoločnosti Philips, ktorá dramaticky zvyšuje zvukové pole, aby vás zvuk obklopil. Použitím najmodernejšieho elektronického posúvania fáz Incredible Surround™ mieša zvuky zľava a sprava tak, že sa zvýši virtuálna vzdialenosť medzi dvoma reproduktormi. Toto širšie pásmo výrazne zdokonalí stereofónny efekt a dá zvuku prirodzenejší rozmer. Incredible Surround™ umožňuje zažiť úplne priestorový zvuk s väčšou hĺbkou a šírkou zvuku bez použitia dodatočných reproduktorov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať