1
Prenosné zvukové zariadenia

Wi-Fi komponentný Hi-Fi systém

  Wi-Fi komponentný Hi-Fi systém

  Posadnutí zvukom

  Komponentný Hi-Fi systém Philips Streamium s pripojením Wi-Fi umožňuje prenášať hudbu z počítača PC/MAC alebo prehrávať CD, MP3 alebo rozhlasové vysielanie v pásme FM a internetové rádiá. Navyše si môžete vychutnávať jednoduchú navigáciu na jeho intuitívnej dotykovej obrazovke s farebným displejom.

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Posadnutí zvukom

Komponentný Hi-Fi systém Philips Streamium s pripojením Wi-Fi umožňuje prenášať hudbu z počítača PC/MAC alebo prehrávať CD, MP3 alebo rozhlasové vysielanie v pásme FM a internetové rádiá. Navyše si môžete vychutnávať jednoduchú navigáciu na jeho intuitívnej dotykovej obrazovke s farebným displejom.

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Streamium Wi-Fi komponentný Hi-Fi systém

Posadnutí zvukom

Streamujte hudbu z PC/MAC a Internetu – bezdrôtovo

 • Tisíce internetových rozhlasových staníc zdarma

  Tisíce internetových rozhlasových staníc zdarma

  Prehrávač Streamium prináša možnosť naladiť si tisíce bezplatných internetových rozhlasových staníc. Teraz dokážete udržať krok s hudbou na celom svete. Audio systém Streamium jednoducho pripojíte k internetu a svoje obľúbené online programy si na ňom môžete vypočuť bez potreby zapnúť PC.

 • Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré Vám umožnia vychutnávať si svet digitálnej hudby na prehrávači Philips. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  Vďaka režimu USB Direct stačí jednoducho pripojiť zariadenie USB k portu USB na zariadení Philips a vaša digitálna hudba sa bude prehrávať priamo z daného zariadenia Philips.

 • Prehrávanie hudby z iTunes

  Prehrávanie hudby z iTunes

  Teraz môžete prehrávať hudbu z vašej knižnice iTunes – bez akejkoľvek konverzie – priamo vo vašom HiFi systéme Philips! S podporou kodeku AAC, ktorý používa knižnica iTunes na kopírovanie a ukladanie hudby, jednoducho nainštalujte softvér TwonkyMedia dodávaný so systémom a získate prístup, možnosť vyberania a prehrávania hudby z vašej knižnice a zoznamov skladieb iTunes – a to bezdrôtovo. Upozorňujeme, že tento systém nepodporuje hudbu s ochranou DRM zakúpenú v obchode iTunes.

 • Rádio FM

  Rádio FM

  Rádio FM pomocou frekvenčnej modulácie (FM) cez rádiové vysielanie poskytuje zvuk s vysokou vernosťou. Táto technológia vysielania umožňuje počúvať obľúbené rozhlasové stanice v pásme FM.

 • 2x50W RMS Hi-Fi zvuk s digitálnym zosilňovačom triedy „D“

  2x50W RMS Hi-Fi zvuk s digitálnym zosilňovačom triedy „D“

  Vyplňte miestnosť svojou obľúbenou hudbou s pomocou hudobného výstupného výkonu 2 x 50 W RMS a digitálneho zosilňovača triedy „D“. Zosilňovač prijme analógový signál, konvertuje ho na digitálny a zosilní ho. Pred samotnou reprodukciou ešte signál prejde demodulačným filtrom. Zosilnený digitálny výstup prináša všetky výhody digitálneho zvuku, a to vrátane jeho zvýšenej kvality. Okrem toho má tento zosilňovač v porovnaní s tradičnými zosilňovačmi triedy AB účinnosť viac než 90 %. Táto vysoká účinnosť umožňuje zostaviť výkonný zosilňovač malej veľkosti.

 • Funguje s domácim širokopásmovým pripojením a Wi-Fi smerovačom

  Funguje s domácim širokopásmovým pripojením a Wi-Fi smerovačom

  Tento HiFi systém Philips sa dodáva s portom Ethernet, ktorý umožňuje pripojenie na Internet systémom plug-and-play cez protokol DHCP. Systém má tiež certifikát B/G Wi-Fi, takže je kompatibilný s ľubovoľným smerovačom s certifikáciou B/G Wi-Fi dostupným na trhu. Tento jednoduchý a praktický systém má tlačidlo chráneného nastavenia Wi-Fi, ktoré vytvorí bezpečné pripojenie Wi-Fi v priebehu niekoľkých sekúnd.

 • Bezdrôtový prenos hudby a fotografií z počítača PC/MAC

  Bezdrôtový prenos hudby a fotografií z počítača PC/MAC

  Váš počítač PC/MAC je plný hudby, ktorú teraz môžete pohodlne prenášať do vášho zvukového zariadenia Philips – bez nespratných káblov. Podeľte sa o svoje obľúbené skladby s ostatnými na párty alebo si ich jednoducho vychutnávajte v pohodlí svojej domácnosti. To platí aj pre vaše zbierky fotografií – prezerajte si ich a počúvajte pritom svoje obľúbené melódie. Odomknite poklady vášho počítača PC/MAC s pohodlným bezdrôtovým prenosom.

 • Diaľkové ovládanie pre ručnú navigáciu

  Diaľkové ovládanie pre ručnú navigáciu

  Ovládajte všetky funkcie hi-fi systému Philips z pohodlia vašej pohovky. Vyhľadávajte hudbu, prechádzajte jednotlivými nahrávkami a prehrávajte ich – to všetko rýchlo a bez námahy. Pomocou priamych tlačidiel ako Home a Favorite máte rýchly prístup k hlavnej obrazovke, obľúbenej internetovej stanici alebo prenášaniu hudby z počítača PC/MAC a Internetu – bezdrôtovo. Riadiace hi-fi centrum vám leží priamo na dlani.

 • Dotykový displej umožňuje jednoduchú navigáciu

  Dotykový displej umožňuje jednoduchú navigáciu

  Dotyková obrazovka umožňuje ovládať zariadenie jednoducho stláčaním tlačidiel na obrazovke namiesto fyzických tlačidiel na zariadení. Jednoducho zapnete zariadenie a na displeji LCD sa zobrazí rozhranie dotykovej obrazovky so všetkými ovládacími funkciami zariadenia. Ovládanie dotykovej obrazovky kombinuje technológiu displeja LCD s tlakovými senzormi a výkonným digitálnym mikroprocesorom. Keď pritlačíte na určitú oblasť obrazovky prstom, do procesora je vyslaný príslušný signál a príkaz je okamžite vykonaný.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať