Heritage Audio

Komponentný Hi-Fi systém

  Heritage Audio

  Komponentný Hi-Fi systém

  Posadnutí zvukom

  Ponorte sa do zvuku s kvalitou pre audiofilov s komponentným Hi-Fi systémom Philips, ktorý je vybavený hodvábnym kužeľovitým výškovým reproduktorom. Elegantné drevené reproduktory a hliníková skrinka zdokonaľujú zvuk a súčasne zaisťujú presnosť a kontrolu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Heritage Audio Komponentný Hi-Fi systém

Hodvábny kužeľovitý reproduktor, 100 W MCM772/12 Nájsť podobné výrobky

Posadnutí zvukom

Vychutnávajte si hudbu s vysokou vernosťou

 • Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré Vám umožnia vychutnávať si svet digitálnej hudby na prehrávači Philips. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Hliníková skrinka dotvára kvalitný vzhľad a štýl

  Hliníková skrinka dotvára kvalitný vzhľad a štýl

  Hliníkový odliatok je ľahký a dokáže odolať prostrediam s vysokými teplotami. Ponúka vysokú pevnosť a tvrdosť spolu s dobrou odolnosťou voči korózii.

 • Hodvábny kužeľovitý reproduktor pre krištáľovo čistý zvuk

  Hodvábny kužeľovitý reproduktor pre krištáľovo čistý zvuk

  Hodvábny kužeľovitý reproduktor drží membránu vyrobenú z hodvábu - materiálu lepšieho ako ostatné materiály používané v obyčajných reproduktoroch. Hodvábny materiál používaný v membráne má prvotriedne charakteristiky absorpcie zvuku a jeho mäkká textúra zaručí minimálny akustický rozklad. Výsledný zvuk vytváraný hodvábnym kužeľovitým reproduktorom je uhladený, hrejivý a má široký rozsah.

 • Pozlátený konektor reproduktora pre najjemnejší prenos signálu

  Pozlátený konektor reproduktora pre najjemnejší prenos signálu

  Pozlátený konektor reproduktora zaisťuje lepší prenos zvukového signálu v porovnaní s bežnými zasúvacími prepojeniami. Tiež minimalizuje elektrickú stratu signálu zo zosilňovača do reproduktora, vďaka čomu sa dosiahne reprodukcia zvuku, ktorá sa maximálne približuje realite.

 • Drevené reproduktory pre vynikajúci prirodzený zvuk

  Drevené reproduktory pre vynikajúci prirodzený zvuk

  Príroda nám poskytuje to najlepšie. V neposlednej rade aj drevo. Pri dreve sa dokázalo, že obsahuje akustické charakteristiky, vďaka ktorým je jedinečne vhodné pre použitie vo zvukovom vybavení a nástrojoch. Jemné hudobné nástroje, ako klavíry a husle sa vyrábajú z dreva z dobrého dôvodu - z rovnakého dôvodu, prečo majú reproduktory drevený obal. Ponorte sa do bohatého a realistického zážitku z počúvania, ktorý vám zabezpečia tieto drevené reproduktory.

 • USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  Vďaka režimu USB Direct stačí jednoducho pripojiť zariadenie USB k portu USB na zariadení Philips a vaša digitálna hudba sa bude prehrávať priamo z daného zariadenia Philips.

 • Špičkový komponentný dizajn so stojanom

  Špičkový komponentný dizajn so stojanom

  Mikrosystém s komponentným dizajnom a stojanom zahrňuje štyri trojuholníkové nohy. Môže zabrániť akémukoľvek rušeniu zvukovej frekvencie spôsobenému vibráciami, prehrievaním a elektromagnetickým rušením vytváraným zo zosilňovača a DVD prehrávača. Výsledkom je jemná a vynikajúca reprodukcia zvuku.

 • Celkový výstupný výkon 100 W RMS

  Celkový výstupný výkon 100 W RMS

  Tento systém má celkový výstupný výkon 100 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

 • Ovládanie výšok a basov nastavuje vysoké a nízke tóny

  Výšky a basy sú vlastnosti ekvalizéra, ktoré ovládajú vysoké a nízke frekvencie úrovní zvuku. Výšky regulujú zosilnenie vysokých tónov v hudbe, zatiaľ čo basy ovládajú úroveň zosilnenia nízkych tónov. Použitím klávesov so šípkami nahor a nadol môže počúvajúci pohodlne pridať alebo ubrať dôraz na nízke alebo vysoké tóny alebo nechať soprán či basy bezo zmeny a prehrávať hudbu podľa pôvodne nahraných nastavení. Výšky a ovládanie basov umožňujú počúvať hudbu tak, ako ju máte radi.

 • Hlasitosť pre zdokonalenie basov a výšok

  Vo zvukovom spektre sú vysoké a nízke frekvencie relatívne menej počuteľné pre ľudské uši - hlavne pri nízkej hlasitosti. Aktivovaním funkcie hlasitosti sa basy a výšky zosilnia, aby ste si mohli vychutnať vyváženejšie celkové vnímanie zvuku.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať