Multimediálne reproduktory 2.0

  Multimediálne reproduktory 2.0

  Pôsobivá kvalita zvuku

  S výstupným výkonom hudby plných 24 W a funkciou Dynamic Bass Boost pre dosiahnutie kvalitných hlbokých tónov môžu reproduktory k počítaču MMS231 prehĺbiť zážitok z multimediálneho zvuku viac ako kedykoľvek predtým.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pôsobivá kvalita zvuku

Hlboké basové a kryštálovo čisté vysoké tóny

 • Reproduktory Bass Reflex poskytujú silné, hlbšie basy

  Reproduktory Bass Reflex poskytujú silné, hlbšie basy

  Systém repr. Bass Reflex umožňuje hlboký zážitok z basov z kompaktného systému reproduktorov. Odlišuje sa od bežného systému reproduktorov dodatočným kruhovým basovým otvorom, ktorý je akusticky zladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie. Systém funguje prostredníctvom rezonancie zvuku do kruhového basového otvoru, ktorý vibruje ako bežný reproduktor. Systém kombinovaný s odozvou reproduktoru rozširuje celkovo nízku frekvenciu zvukov a vytvára celkom nový rozmer hlbokých basov.

 • Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

 • Označ. a farebne odl. konektory umožňujú začať za pár minút

  Označ. a farebne odl. konektory umožňujú začať za pár minút

  Farebne odlíšené káble, čisté označenie a jednoducho zrozumiteľná dokumentácia umožňujú začať za pár minút.

 • Vychutnajte si počítač. zvuk v kvalite domáceho zvuk. syst.

  Spoločnosť Philips využíva svoje viac ako 75-ročné skúsenosti na špičke vývoja zvukových systémov na vytvorenie produktov počítačového zvuku s výkonom mnohých ocenených systémov domáceho audia.

 • Viac ako 75 rokov zvukového zážitku

  Spoločnosť Philips vynašla disk CD, viedla tím, ktorý pripravil zvukovú špecifikáciu pre USB, a vyrobila milióny zvukových systémov, domácich kín a televízorov v priebehu mnohých desaťročí. Spoločnosti Philips, ktorá je jednotkou v oblasti zvukovej inovácie, môžete dôverovať, že vyrába počítačové zvukové systémy s najvyššou kvalitou zvuku.

 • Komp. so zvuk. zdrojmi: hudba, hry, film a internet. zdroje

  Prehráva všetky typy hudby, hier, filmov a internetového zvuku, takže nezáleží na, tom čo počúvate. Multimediálne zvukové zážitky budú silnejšie, ako kedykoľvek predtým.

 • Jednoduché pripojenie k počítaču alebo laptopu

  Pripojenie k počítaču alebo laptopu

 • Subwoofer dáva hlboké basy a satelity čisté výšky

  Zvukový systém je rozdelený na subwoofer, ktorý je optimalizovaný na reprodukciu basových frekvencií, a na satelitné reproduktory, ktoré sú optimalizované na stredné a vysoké frekvencie. Výsledkom je systém, ktorý kvalitne reprodukuje celé spektrum zvukových frekvencií, od hlbokých basov až po kryštálovo čisté vysoké tóny s minimálnym skreslením.

 • Drevený povrch umožňuje kvalitnú reprodukciu basov

  Vyhotovenie subwooferu z dreva mu dodáva výnimočné akustické vlastnosti a stabilitu.

 • Magnetické tienenie odstraňuje skreslenie obrazovky

  Pretože silné magnety v reproduktoroch sú magneticky tienené, nedochádza k skresleniu alebo poškodeniu obrazu, keď sú umiestnené v blízkosti monitora počítača.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať