Sieťový hudobný prehrávač

  Wi-Fi b/g certified

  Sieťový hudobný prehrávač

  Osloboďte svoju hudbu

  Pripojením k PC a aj k audio systému vám sieťový hudobný prehrávač Philips Streamium NP2500 poskytuje bezdrôtový prístup k hudobnej knižnici v PC a k internetovému rádiu - a to všetko vo vynikajúcej kvalite zvuku FullSound. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Sieťový hudobný prehrávač

Bezplatné internetové rádio, Plne farebný displej NP2500/12 Nájsť podobné výrobky

Osloboďte svoju hudbu

Vychutnajte si hudbu z PC a internetu - bezdrôtovo

 • Tisíce internetových rozhlasových staníc zdarma

  Tisíce internetových rozhlasových staníc zdarma

  Prehrávač Streamium prináša možnosť naladiť si tisíce bezplatných internetových rozhlasových staníc. Teraz dokážete udržať krok s hudbou na celom svete. Audio systém Streamium jednoducho pripojíte k internetu a svoje obľúbené online programy si na ňom môžete vypočuť bez potreby zapnúť PC.

 • Bezdrôtové prehrávanie hudby z PC/Mac

  Bezdrôtové prehrávanie hudby z PC/Mac

  Darujte celej svojej hudobnej zbierke v PC slobodu: prehrajte ju prostredníctvom vášho audio systému s hudobným prehrávačom Streamium Network! Prehrávač Streamium ponúka pripojenie UPnP, ktoré vám umožňuje pripojiť sa ku každému zariadeniu s podporou technológie Universal Plug & Play a prijímať alebo vysielať cezeň hudbu. Prehrávač Streamium vám umožňuje vyberať, prehľadávať a prehrávať skladby vašej hudobnej zbierky v PC. Stačí siahnuť po diaľkovom ovládaní, vybrať konkrétne skladby prostredníctvom prehrávača Streamium a jednoducho ich prehrať cez audio systém. Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu bezdrôtovo a bez námahy.

 • Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie GoGear využíva pokročilú technológiu navigácie. Pomáha nielen zaistiť rýchlu a plynulú navigáciu, ale tiež príjemný multimediálny zážitok, ktorý rýchlo zvládnete. Inteligentné funkcie, ako napríklad obaly albumov - ktoré zobrazujú obaly albumov zabudované do hudobných súborov - Vám umožnia dosiahnuť bohatší zážitok, tak ako niekedy, keď by ste si pozreli obal disku CD alebo LP, zatiaľ čo si vychutnávate hudbu.

 • Alfanumerické vyhľadávanie pre rýchly prístup

  Alfanumerické vyhľadávanie pre rýchly prístup

  Funkcia alfanumerického vyhľadávania na klávesnici diaľkového ovládania vám umožňuje okamžite vyhľadať obľúbeného umelca, skladbu alebo album. Len stlačte „Vyhľadať“ na diaľkovom ovládaní, a potom zadajte prvých niekoľko písmen alebo čísiel názvu požadovanej skladby, interpreta alebo albumu. Presuniete sa k záznamu, ktorý sa najpresnejšie zhoduje s vloženým heslom. Už viac nebude potrebné sa posúvať riadok po riadku naprieč celou vašou zbierkou alebo zoznamom skladieb.

 • Veľká obrazovka a diaľkové ovládanie

  Veľká obrazovka a diaľkové ovládanie

  Prechádzajte celou svojou hudobnou zbierkou bez námahy. Veľká 10,2 cm (4”) obrazovka LCD ponúka veľké ikony a zväčšený text. Vďaka praktickému diaľkovému ovládaniu za pár sekúnd preletíte tisíce piesní naraz alebo ľahko nastavíte jednu konkrétnu. Pohodlne sa posaďte a ostatné jednoducho nastavte cez diaľkové ovládanie.

 • Digitálne konektory

  Digitálne konektory

  Existuje viacero možností, ako pripojiť sieťový hudobný prehrávač Streamium k audio zariadeniu podľa vlastného výberu: digitálne pripojenie, analógové pripojenie, pripojenie prenosných reproduktorov či dokonca slúchadiel.

 • Analógové konektory

  Analógové konektory

  Existuje viacero možností, ako pripojiť sieťový hudobný prehrávač Streamium k audio zariadeniu podľa vlastného výberu. Najčastejšie sa na pripojenie k prehrávaču Streamium používa analógový konektor. Koncovky bieleho a červeného zvukového kábla (súčasťou balenia) jednoducho zapojte do prehrávača Streamium na jednej strane a do audio zariadenia na strane druhej. Svoju hudbu si však môžete vychutnať aj tak, že k prehrávaču pripojíte prenosné reproduktory alebo slúchadlá.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Pripojte ho k svojmu stereofónnemu systému alebo systému domáceho kina

  Pripojte ho k svojmu stereofónnemu systému alebo systému domáceho kina
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Niektoré funkcie si vyžadujú podporu pre širokopásmový prístup k internetu
 • Niektoré služby nie sú dostupné vo všetkých oblastiach

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať