Originálne rádio

  Originálne rádio

  Originálne rádio

  Oprášme starú dobrú klasiku s týmto rádiom Philips v originálnom dizajne. Toto rádio nadväzuje na úspech slávnych modelov Philips z 50. rokov a ponúka mohutné výkonné basy systému reproduktorov Bass Reflex, ale i veľký podsvietený displej LCD. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Originálne rádio

FM/MW/LW, Zvukový vstup, 10W OR7000/12 Nájsť podobné výrobky

Originálne rádio

 • Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém repr. Bass Reflex umožňuje hlboký zážitok z basov z kompaktného systému reproduktorov. Odlišuje sa od bežného systému reproduktorov dodatočným kruhovým basovým otvorom, ktorý je akusticky zladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie. Systém funguje prostredníctvom rezonancie zvuku do kruhového basového otvoru, ktorý vibruje ako bežný reproduktor. Systém kombinovaný s odozvou reproduktoru rozširuje celkovo nízku frekvenciu zvukov a vytvára celkom nový rozmer hlbokých basov.

 • Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Stačí jednoducho pripojiť a môžete si vychutnať všetku svoju hudbu z prenosných zariadení a počítačov. Jednoducho pripojte svoje zariadenie ku konektoru AUDIO-IN (3,5 mm) na systéme Philips. V prípade počítačov sa väčšinou pripája výstup pre slúchadlá. Po prepojení si môžete priamo vychutnávať celú svoju hudobnú zbierku cez systém špičkových reproduktorov. Philips jednoducho prináša lepší zvuk.

 • Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Podsvietený displej LCD zaistí ľahké sledovanie a prevádzku pri slabom osvetlení a poskytne jasné informácie už na prvý pohľad.

 • Moderná interpretácia ikonického dizajnu rádia Philetta

  Moderná interpretácia ikonického dizajnu rádia Philetta

  Inšpirované originálnym rádiom z roku 1955 – toto originálne rádio vychádza z ikonických prvkov legendárneho rádia od spoločnosti Philips z roku 1955, známeho aj ako Philetta „254“. V tom čase toto kompaktné rádio priťahovalo masy svojím jednoduchým dizajnom, silným zvukom a krištáľovo čistým príjmom. História výroby rádií v spoločnosti Philips siaha do roku 1927. Počas nasledujúcich desaťročí sa z mnohých modelov stali uznávané ikony a zberateľské kúsky.

 • Stereo zvuk vysokej kvality prináša viac potešenia z hudby

  Stereo zvuk vysokej kvality prináša viac potešenia z hudby

  Keď tieto dva prenosné reproduktory umiestnite ďalej od seba, vytvoria prirodzenú stereofonickú zvukovú scénu, ktorá je ešte realistickejšia a príjemnejšia.

 • FM/MW/LW stereofónny tuner

  FM/MW/LW stereofónny tuner
 • Zabudované zobrazenie hodín

  Zabudované zobrazenie hodín
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať