Prenosný DVD prehrávač

  Prenosný DVD prehrávač

  Sledujte obľúbené TV programy v HD* a disky DVD kdekoľvek

  Vďaka zabudovanému digitálnemu TV prijímaču si na prenosnom DVD prehrávači PD7015 môžete pozrieť voľne vysielané digitálne programy HD TV*. Na 7" (18 cm) TFT LCD displeji si môžete vychutnať HD videoklipy, hudbu a fotografie z USB kľúča. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sledujte obľúbené TV programy v HD* a disky DVD kdekoľvek

s jednoduchým nastavením

 • Vrátane adaptéra striedavého prúdu (AC), adaptéra do auta a AV kábla

  Vrátane adaptéra striedavého prúdu (AC), adaptéra do auta a AV kábla

  Tento prehrávač Philips sa pre vaše pohodlie dodáva so sieťovým adaptérom, adaptérom do automobilu a AV káblom.

 • Kompatibilné s diskami DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD

  Kompatibilné s diskami DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD

  Prenosný DVD prehrávač Philips je kompatibilný s väčšinou diskov DVD a CD, ktoré sú dostupné na trhu. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD a CD – všetky z nich je možné prehrávať v DVD prehrávači. DVD+/-R je skrátený termín pre DVD mechaniku, ktorá dokáže prijať oba bežne používané formáty záznamu na disky DVD. Podobne mechanika DVD+/-RW zvláda prácu s bežnými prepisovateľnými typmi diskov.

 • Prehrávanie z diskov MP3-CD, CD a CD-RW

  Prehrávanie z diskov MP3-CD, CD a CD-RW

  MP3 je revolučná technológia kompresie, pomocou ktorej je možné veľké digitálne hudobné súbory zmenšiť až 10-násobne bez radikálneho zníženia kvality zvuku. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby.

 • 17,8 cm (7”) LCD display s vysokou hustotou (800 x 480 pixelov)

  17,8 cm (7”) LCD display s vysokou hustotou (800 x 480 pixelov)

  Farebná LCD obrazovka s vysokým rozlíšením (800 x 480 pixelov) privedie vaše snímky k životu a zobrazí vaše cenné fotografie, obľúbené filmy a hudbu s rovnakým bohatým „realistickým“ detailom a sýtymi farbami ako vysokokvalitné výtlačky.

 • USB pripojenie na prehrávanie videa, fotiek a hudby

  USB pripojenie na prehrávanie videa, fotiek a hudby

  Jednoducho pripojte svoje prenosné zariadenie USB k príslušnému portu na vašom prenosnom DVD prehrávači Philips a priamo prehrávajte digitálne videá, hudbu a fotografie. Teraz sa môžete podeliť o svoje obľúbené okamihy so svojou rodinou a priateľmi.

 • Jednoduchá inštalácia a automatické vyhľadávanie kanálov

  Jednoduchá a rýchla inštalácia a nastavenie. Používateľská ponuka, v ktorej sa ľahko zorientujete, vás povedie nastavením televízora. Prehrávač automaticky vyhľadá všetky televízne kanály dostupné v danej oblasti, takže môžete ihneď sledovať svoje obľúbené televízne programy.

 • Príjem televízie MPEG4 HDTV cez tuner DVB-T*

  Technológia HDTV vám umožní sledovať televíziu s najlepšou kvalitou obrazu aj zvuku bez potreby dokúpenia prídavného koncového prijímača set-top box. Vďaka zabudovanému prijímaču s podporou príjmu signálu pozemného DVB vysielania vo formáte MPEG-2 aj MPEG-4 si budete môcť vychutnať televízne programy vo vysokom rozlíšení a výnimočnej kvalite.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.
 • Hodnota výdrže batérie pri prehrávaní je približná a môže sa meniť podľa podmienok použitia. Na optimalizáciu výdrže batérie by mal používateľ prepnúť podsvietenie LCD na minimum, pripojiť slúchadlá (nie zabudované reproduktory), počúvať pri strednej hlasitosti a používať zariadenie pri izbovej teplote.
 • DVB-T, podporované iba vo vybraných krajinách

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať