Prenosné DVD a televízor

  DVD playback

  Prenosné DVD a televízor

  Sledujte obľúbené TV programy a disky DVD kdekoľvek

  Vychutnajte si voľne vysielané digitálne TV programy pomocou zabudovaného digitálneho prijímača v prenosnom DVD prehrávači PD9005. S 9” (23 cm) otočným displejom TFT LCD si môžete na cestách dopriať až 5 hodín filmov, hudby a fotografií. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prenosné DVD a televízor

23 cm/9" LCD, 5 hodín prehrávania, DTV PD9005/12 Nájsť podobné výrobky

Sledujte obľúbené TV programy a disky DVD kdekoľvek

s jednoduchým nastavením

 • Až 5 hodín prehrávania so vstavanou batériou*

  Až 5 hodín prehrávania so vstavanou batériou*

  Tento prehrávač značky Philips sa dodáva s kompaktnou vstavanou nabíjateľnou batériou s vysokou výdržou. Na jediné nabitie si môžete až 5 hodín vychutnávať nepretržité prehrávanie filmov, fotografií alebo hudby. Stačí pripojiť napájací kábel a prehrávač sa bude nabíjať – je to také jednoduché.

 • 9" (23 cm) otočný farebný LCD panel pre zvýšenú flexibilitu sledovania

  9" (23 cm) otočný farebný LCD panel pre zvýšenú flexibilitu sledovania

  Obrazovka sa otáča o 180 stupňov a poskytne vám tak optimálny pozorovací uhol na sledovanie filmov a fotografií. Ak chcete potlačiť oslnenie a dosiahnuť najlepší možný zorný uhol, otočte obrazovku alebo ju nastavte v smere nahor a nadol.

 • Vrátane adaptéra striedavého prúdu (AC), adaptéra do auta a AV kábla

  Vrátane adaptéra striedavého prúdu (AC), adaptéra do auta a AV kábla

  Tento prehrávač Philips sa pre vaše pohodlie dodáva so sieťovým adaptérom, adaptérom do automobilu a AV káblom.

 • Kompatibilné s diskami DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD

  Kompatibilné s diskami DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD

  Prenosný DVD prehrávač Philips je kompatibilný s väčšinou diskov DVD a CD, ktoré sú dostupné na trhu. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD a CD – všetky z nich je možné prehrávať v DVD prehrávači. DVD+/-R je skrátený termín pre DVD mechaniku, ktorá dokáže prijať oba bežne používané formáty záznamu na disky DVD. Podobne mechanika DVD+/-RW zvláda prácu s bežnými prepisovateľnými typmi diskov.

 • Zásuvka na karty SD/SDHC na prehrávanie hudby, fotografií a videí

  Zásuvka na karty SD/SDHC na prehrávanie hudby, fotografií a videí

  Zobrazte a zdieľajte svoje videoklipy, fotografie a hudbu - jednoducho a okamžite. Pre extrémne pohodlie prehrávač obsahuje vstavaný priečinok na pamäťové karty SD/SDHC. Jednoducho vložte pamäťovú kartu do priečinku, ktorý sa nachádza na bočnej strane prehrávača, aby ste získali prístup k svojim multimediálnym súborom uloženým na karte a vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu, fotografie a filmy kdekoľvek.

 • Prehrávanie z diskov MP3-CD, CD a CD-RW

  Prehrávanie z diskov MP3-CD, CD a CD-RW

  MP3 je revolučná technológia kompresie, pomocou ktorej je možné veľké digitálne hudobné súbory zmenšiť až 10-násobne bez radikálneho zníženia kvality zvuku. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby.

 • Podpora štandardu DVB-T pre voľne vysielanú digitálnu TV

  Podpora štandardu DVB-T pre voľne vysielanú digitálnu TV
 • Jednoduchá inštalácia a automatické vyhľadávanie kanálov

  Jednoduchá a rýchla inštalácia a nastavenie. Používateľská ponuka, v ktorej sa ľahko zorientujete, vás povedie nastavením televízora. Prehrávač automaticky vyhľadá všetky televízne kanály dostupné v danej oblasti, takže môžete ihneď sledovať svoje obľúbené televízne programy.

 • Certifikované pre DivX na štandardné prehrávanie videa DivX

  S podporou štandardu DivX® si budete môcť vychutnávať videá a filmy vo formáte DivX prevzaté z Internetu, vrátane zakúpených hollywoodskych filmov. Formát DivX Media je technológia kompresie videa využívajúca štandard MPEG-4. Táto technológia umožňuje ukladať veľké súbory, napríklad filmy, videoukážky či hudobné klipy, na nahrávateľné disky CD-R/RW a DVD, pamäťové zariadenia USB či iné pamäťové karty, aby ste ich mohli následne prehrávať na zariadení Philips s certifikáciou DivX Certified®.

 • Úplná obnova pri výpadku napájania

  Videoprehrávač DVD si zapamätá, kde ste naposledy prestali sledovať, keď ste ho priamo vypli alebo keď došlo k výpadku elektrickej siete. Pokiaľ ste neprepli na prehrávanie iného disku, prehrávač obnoví prehrávanie presne na mieste, kde ste naposledy zastavili film – stačí jednoducho znova vložiť daný disk. To váš život značne zjednoduší!

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DivX, DivX Certified a príslušné logá sú ochranné známky spoločnosti DivXNetworks, Inc. a používajú sa na základe licencie.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.
 • Hodnota výdrže batérie pri prehrávaní je približná a môže sa meniť podľa podmienok použitia. Na optimalizáciu výdrže batérie by mal používateľ prepnúť podsvietenie LCD na minimum, pripojiť slúchadlá (nie zabudované reproduktory), počúvať pri strednej hlasitosti a používať zariadenie pri izbovej teplote.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať