Prenosný DVD prehrávač

  DVD playback

  Prenosný DVD prehrávač

  Zábava, ktorá cestuje s vami

  Pohodlne sa posaďte, uvoľnite a sledujte filmy na 7” (17,8 cm) TFT LCD displeji prehrávača Philips PET704. Vychutnajte si obľúbené filmy na DVD, hudbu z MP3-CD a CD alebo obdivujte svoje fotografie JPEG kedykoľvek a kdekoľvek.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zábava, ktorá cestuje s vami

 • Prehráva disky DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW a (S)VCD

  Prehráva disky DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW a (S)VCD

  DVD prehrávač Philips je kompatibilný s väčšinou diskov DVD, ktoré sú dostupné na trhu. Disky DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW a (S)VCD – všetky z nich je možné prehrávať v DVD prehrávači. DVD+/-R je skrátený termín pre DVD mechaniku, ktorá dokáže prijať oba bežne používané formáty záznamu na disky DVD. Podobne mechanika DVD+/-RW zvláda prácu s bežnými prepisovateľnými typmi diskov. SVCD znamená „Super VideoCD“. Kvalita štandardu SVCD je oveľa vyššia než pri disku VCD. Vďaka vyššiemu rozlíšeniu má predovšetkým oveľa ostrejší obraz ako VCD.

 • Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Prehrávateľnosť viacerých formátov umožňuje zobrazovať obrázky na cestách a prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • 17,8 cm (7”) farebný LCD displej TFT s vysokokvalitným obrazom

  17,8 cm (7”) farebný LCD displej TFT s vysokokvalitným obrazom

  Farebná LCD obrazovka s vysokým rozlíšením privedie vaše snímky k životu a zobrazí vaše cenné fotografie s rovnakým bohatým „realistickým“ detailom a sýtymi farbami ako vysokokvalitné výtlačky.

 • Vychutnajte si filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Vychutnajte si filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Zobrazte a zdieľajte filmy a digitálne fotografie s priateľmi a rodinou. Širokouhlý pomer strán formátu 16:9 predstavuje štandard pre univerzálne televízne vysielanie aj digitálne televízne vysielanie s vysokým rozlíšením. Štandardný pomer strán 16:9 znamená zobrazenie bez pásov vo vrchnej a spodnej časti obrazu a bez straty kvality, ktorá vyplýva z úpravy alebo zmeny obrazu na obrazovke inej veľkosti.

 • Vstavané kvalitné stereo reproduktory

  Vstavané kvalitné stereo reproduktory

  Stereo reproduktory prinášajú kvalitný zvuk a umožňujú vám nerušené počúvanie. Teraz si môžete vychutnať hudbu kedykoľvek a kdekoľvek – vďaka vstavaným stereo reproduktorom, ktoré po jednoduchom odpojení slúchadiel poskytujú komfortné a príjemné prehrávanie hudby.

 • Vrátane adaptéra do auta a šikovného diaľkového ovládania

  Vrátane adaptéra do auta a šikovného diaľkového ovládania

  Okrem pribaleného adaptéra do auta pre použitie v automobile si môžete pomocou tohto prenosného prehrávača vychutnávať disky DVD aj doma – stačí ho jednoducho pripojiť k televízoru. Posaďte sa a relaxujte pri obľúbených diskoch DVD pomocou diaľkového ovládania, ktoré slúži na ovládanie prehrávania.

 • Zdieľajte zábavu s dvomi konektormi slúchadiel

  Zdieľajte zábavu s dvomi konektormi slúchadiel

  Súčasťou sú dva konektory pre slúchadlá, takže sa o osobný zážitok z počúvania môžete podeliť. Vezmite pár slúchadiel, priviňte sa k priateľovi alebo milovanej osobe a užite si spoločnú zábavu!

 • Prehráva hudbu z diskov MP3-CD, CD a CD-RW

  MP3 je revolučná technológia kompresie, pomocou ktorej je možné veľké digitálne hudobné súbory zmenšiť až 10-násobne bez radikálneho zníženia kvality zvuku. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby.

 • Až 2,5 hodiny prehrávania s nabíjateľnou batériou

  Zabudovaná a kompaktná nabíjateľná batéria poskytuje dlhodobú výdrž. Na jedno nabitie si môžete až 2,5 hodiny vychutnávať nepretržité prehrávanie videa.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať