Prenosný DVD prehrávač

  DVD playback

  Prenosný DVD prehrávač

  Sledujte obľúbené TV programy a disky DVD kdekoľvek

  Vychutnajte si voľne vysielané digitálne TV programy pomocou zabudovaného digitálneho prijímača v prenosnom DVD prehrávači PET745. So 7” (17,8 cm) otočným displejom TFT LCD si môžete na cestách dopriať až 5 hodín filmov, hudby a fotografií.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sledujte obľúbené TV programy a disky DVD kdekoľvek

s jednoduchým nastavením

 • Až 5 hodín prehrávania so vstavanou batériou*

  Až 5 hodín prehrávania so vstavanou batériou*

  Tento prehrávač značky Philips sa dodáva s kompaktnou vstavanou nabíjateľnou batériou s vysokou výdržou. Na jediné nabitie si môžete až 5 hodín vychutnávať nepretržité prehrávanie filmov, fotografií alebo hudby. Stačí pripojiť napájací kábel a prehrávač sa bude nabíjať – je to také jednoduché.

 • Vrátane adaptéra striedavého prúdu (AC), adaptéra do auta a AV kábla

  Vrátane adaptéra striedavého prúdu (AC), adaptéra do auta a AV kábla

  Tento prehrávač Philips sa pre vaše pohodlie dodáva so sieťovým adaptérom, adaptérom do automobilu a AV káblom.

 • Certifikované pre DivX na štandardné prehrávanie videa DivX

  Certifikované pre DivX na štandardné prehrávanie videa DivX

  S podporou formátu DivX si môžete vychutnať videá vo formáte DivX v pohodlí vašej obývačky. Formát DivX je založený na technológii kompresie videa MPEG4, ktorá umožňuje ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, ukážky a hudobné videoklipy na médiá ako disky CD-R/RW a nahrávateľné disky DVD.

 • Kompatibilné s diskami DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD

  Kompatibilné s diskami DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD

  Prenosný DVD prehrávač Philips je kompatibilný s väčšinou diskov DVD a CD, ktoré sú dostupné na trhu. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD a CD – všetky z nich je možné prehrávať v DVD prehrávači. DVD+/-R je skrátený termín pre DVD mechaniku, ktorá dokáže prijať oba bežne používané formáty záznamu na disky DVD. Podobne mechanika DVD+/-RW zvláda prácu s bežnými prepisovateľnými typmi diskov.

 • Prehrávanie z diskov MP3-CD, CD a CD-RW

  Prehrávanie z diskov MP3-CD, CD a CD-RW

  MP3 je revolučná technológia kompresie, pomocou ktorej je možné veľké digitálne hudobné súbory zmenšiť až 10-násobne bez radikálneho zníženia kvality zvuku. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby.

 • Prehliadanie obrázkov JPEG z disku s obrázkami

  Prehliadanie obrázkov JPEG z disku s obrázkami

  Prehrávajte JPEG fotografie, ktoré sú uložené na vašom disku. Znovu prežite svoje obľúbené okamihy s rodinou a priateľmi kedykoľvek budete chcieť!

 • Podpora štandardu DVB-T pre voľne vysielanú digitálnu TV

  Podpora štandardu DVB-T pre voľne vysielanú digitálnu TV
 • 7" (18 cm) otočný farebný LCD panel pre zvýšenú flexibilitu pozerania

  7" (18 cm) otočný farebný LCD panel pre zvýšenú flexibilitu pozerania
 • Jednoduchá inštalácia a automatické vyhľadávanie kanálov

  Jednoduchá a rýchla inštalácia a nastavenie. Používateľská ponuka, v ktorej sa ľahko zorientujete, vás povedie nastavením televízora. Prehrávač automaticky vyhľadá všetky televízne kanály dostupné v danej oblasti, takže môžete ihneď sledovať svoje obľúbené televízne programy.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DivX, DivX Certified a príslušné logá sú obchodné značky spoločnosti DivXNetworks, Inc. a používajú sa na základe licencie.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.
 • Hodnota výdrže batérie pri prehrávaní je približná a môže sa meniť podľa podmienok použitia. Na optimalizáciu výdrže batérie by mal používateľ prepnúť podsvietenie LCD na minimum, pripojiť slúchadlá (nie zabudované reproduktory), počúvať pri strednej hlasitosti a používať zariadenie pri izbovej teplote.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať