PicoPix

Vreckový projektor

  DLP

  PicoPix

  Vreckový projektor

  Projektor pre váš život

  Vreckový projektor PicoPix s pripojením USB QuickLink je vybavený USB vstupom a konektorom na priame prepojenie s mnohými zariadeniami, aby ste mohli zobrazovať digitálny obsah priamo na plátne s uhlopriečkou až do 60". Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PicoPix Vreckový projektor

30 lúmenov, s pripojením USB QuickLink PPX2330/EU Nájsť podobné výrobky

Projektor pre váš život

 • Technológia LED prináša nádherné farby a vysoký kontrast

  Keď chcete zdieľať svoje obrázky a videá s blízkymi, zaslúžia si tú najlepšiu kvalitu. Preto vreckový projektor PicoPix používa na premietanie fotografií a videí v nádherných farbách a úžasnom kontraste vysokokvalitnú technológiu LED.

 • Zdieľajte videá priamo zo svojich mobilných zariadení

  Pripojte svoje mobilné zariadenia a pomocou projektora PicoPix premietajte všetok svoj obsah priamo na veľkej obrazovke.

 • Prehrávajte videá priamo zo svojho pamäťového zariadenia USB alebo internej pamäte

  Integrovaný prehrávač médií MP4 podporuje všetky bežné formáty obrazu aj zvuku. Vďaka tomu je vreckový projektor PicoPix samostatným zariadením, ktoré premieta obsah zo vstavanej 2 GB pamäte, kľúča USB alebo karty micro SD.

 • USB vstup a konektor na jednoduché napájanie aj pripojenie

  Ak chcete svoj obsah zdieľať priamo z fotoaparátu, kamery, smartfónu či pamäťového zariadenia USB, rozhranie USB QuickLink poskytuje najjednoduchšie pripojenie k týmto zariadeniam. Kedykoľvek stačí pripojiť zástrčku do konektora USB a o zvyšok sa postará USB QuickLink.

 • Premietajte obrazovku z notebooku jednoducho cez pripojenie USB

  Podeľte sa o obsah z obrazovky notebooku so svojimi najbližšími. Či už to sú mediálne súbory, webový obsah, ako napríklad videá na lokalite YouTube, alebo fotografie z oslavy, stačí pripojiť projektor PicoPix k stolovému počítaču alebo notebooku cez konektor USB a môžete začať premietať.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať