PicoPix

Vreckový projektor

  DLP

  PicoPix

  Vreckový projektor

  Projektor pre váš život

  Pozrite si všetky svoje obľúbené médiá vo veľkom formáte s uhlopriečkou až 120" (305 cm) pripojením prenosného projektora PicoPix k rôznym zariadeniam. Využite praktické pripojenie bez káblov vďaka funkcii Wi-Fi a protokolu DLNA. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PicoPix Vreckový projektor

140 lúmenov, s pripojením Wi–Fi PPX3614/EU Nájsť podobné výrobky

Projektor pre váš život

 • Podeľte sa o videá služby YouTube a iný webový obsah

  Projektor PicoPix 3610 ponúka integrovaný webový prehľadávač, pomocou ktorého môžete priamo surfovať na internete bez pripojenia k smartfónu alebo prenosnému počítaču. Stačí vám na to pripojenie Wi-Fi.

 • Premietajte HD videá a obrázky s uhlopriečkou až 120" (305 cm)

  Vychutnajte si najväčšiu prenosnú obrazovku, akú ste kedy mali, a prezentujte všetky svoje mediálne súbory v rozlíšení HD kdekoľvek chcete. So zariadením PicoPix si nosíte svoje vlastné kino stále so sebou.

 • Vytvorte vlastnú sieť na pripojenie iných zariadení

  Ak nemáte k dispozícii sieť Wi-Fi, projektor PicoPix sa stane vaším osobným prístupovým bodom Wi-Fi a vytvorí vlastnú sieť pre všetky zariadenia kompatibilné s DLNA. Vďaka tomu môžete prezentovať všetok svoj obsah na veľkej obrazovke.

 • Prehrávajte videá priamo z karty SD alebo kľúča USB

  Integrovaný prehrávač MP4 podporuje všetky bežné video a audio formáty. Vďaka tomu je vreckový projektor PicoPix samostatným zariadením, ktoré premieta obsah zo vstavanej 2 GB pamäte, kľúča USB alebo jednej z rôznych typov pamäťových kariet.

 • Vnútorná batéria s časom prehrávania až 2 hodiny

  Zariadenie PicoPix sa dodáva s kompaktnou vstavanou nabíjateľnou batériou pre dlhotrvajúce napájanie. Na jediné nabitie si môžete až 2 hod. vychutnávať nepretržité prehrávanie filmov, fotografií alebo hudby. Preto je zariadenie PicoPix vaším dokonalým vreckovým spoločníkom.

 • Technológia LED prináša nádherné farby a vysoký kontrast

  Keď chcete zdieľať svoje obrázky a videá s blízkymi, zaslúžia si tú najlepšiu kvalitu. Preto vreckový projektor PicoPix používa na premietanie fotografií a videí v nádherných farbách a úžasnom kontraste vysokokvalitnú technológiu LED.

 • Bezdrôtové prepojenie s inými zariadeniami v sieti

  Vďaka funkcii Wi-Fi môžete pripojiť svoj projektor PicoPix 3610 k zariadeniam kompatibilným s DLNA vo vašej domácej sieti a premietať svoj obsah z týchto zariadení.

 • SmartEngine s technológiou LED

  Keď chcete zdieľať svoje obrázky a videá s blízkymi, zaslúžia si tú najlepšiu kvalitu. Preto vreckový projektor PicoPix používa na premietanie fotografií a videí v nádherných farbách a úžasnom kontraste nástroj SmartEngine s vysokokvalitnou technológiu LED.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať