Philips Fidelio PS1/10

PS1/10
Philips Fidelio

Philips Fidelio PS1/10

PS1/10

Tento produkt už nie je dostupný

Philips Fidelio PS1/10

Tento produkt už nie je dostupný

Philips Fidelio PS1/10

Bezplatná aplikácia DockStudio prináša internetové rádio a ďalšie skvelé funkcie

Táto bezplatná aplikácia rozširuje možnosti vášho reproduktora s dokovacou stanicou o veľké množstvo skvelých funkcií. Môžete si pozrieť informácie o počasí, čase a dokonca nastaviť svoje obľúbené obrázky ako pozadie. Aplikácia DockStudio vám tiež umožní počúvať tisíce internetových rozhlasových staníc z celého sveta. Možnosti grafického štýlu aplikácie a jej funkcie pravidelne rozširujeme.

Drevený reproduktor s povrchovou úpravou so skutočne ručným opracovaním prináša verný zvuk

Drevený reproduktor s povrchovou úpravou so skutočne ručným opracovaním prináša verný zvuk

Drevo sa počas celej histórie používalo na výrobu tých najkvalitnejších hudobných nástrojov. Jeho prirodzené zvukové vlastnosti z neho aj naďalej robia ten najvhodnejší materiál pre najlepšie nástroje a zvukové zariadenia súčasnosti. Tento reproduktor je ručne vyrobený z dreva a pomocou pokročilých technológií na jeho ohýbanie boli navyše vytvorené tie správne tvary jeho tela. Vypočítané zakrivenie znižuje vibrácie a potláča skreslenie zvuku, vďaka čomu znie reprodukovaný zvuk veľmi prirodzene.

Reproduktory SoundSphere pre prirodzený, hlbší a širší dojem zo zvuku

Reproduktory SoundSphere pre prirodzený, hlbší a širší dojem zo zvuku

Vychutnajte si pravú podstatu a energiu hudby, ktorú vám reproduktory SoundSphere zaručia pri každom tóne – tak, ako to chcel sám umelec. Reproduktory SoundSphere, ktoré prinášajú čistý a prirodzený zvuk, vytvárajú hlbší a širší akustický dojem. Výsledkom je precítený zvuk, ktorý vás doslova presvedčí o tom, že interpreti hrajú priamo pred vami. Každý reproduktor SoundSphere je vybavený výškovým reproduktorom, ktorý visí nad reproduktorovou skriňou. Výškový reproduktor dokáže vydávať zvuk čistejšie a všetkými smermi. Presné technické prevedenie deliacej frekvencie zvuku a premyslené umiestnenie basového reproduktora obklopujúceho výškový reproduktor zaručujú minimálnu interferenciu a ešte prirodzenejší zvuk.

SoundCurve pre vynikajúci krištáľovo čistý zvuk

SoundCurve pre vynikajúci krištáľovo čistý zvuk

Dômyselne navrhnutý, zahnutý zadný kryt tohto reproduktora Philips s dokovacou stanicou vytvára veľmi efektívnu akustickú štruktúru na reprodukciu zvuku. Jeho presne tvarovaná krivka zvyšuje tuhosť skrinky reproduktora, čím výrazne znižuje vnútornú rezonanciu a potláča vibrácie a skreslenia zvuku. Môžete si tak vychutnať vynikajúci krištáľovo čistý zvuk z úžasne vyzerajúcich reproduktorov.

Celkový výstupný výkon 2 x 50 W

Celkový výstupný výkon 2 x 50 W

RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

Lakovaná vonkajšia povrchová úprava s vysokým leskom

Tieto nádherné drevené reproduktory sú pokryté niekoľkými dôkladne nanesenými vrstvami laku a vyleštené do dokonalého povrchu. Vysokolesklý povrch reproduktora pripomína krásu koncertného klavíra – kultivovaný a elegantný vzhľad, ktorý dodá vašej domácnosti pôvab a šarm.

Odporúčané produkty

Aktuálne prezerané produkty

Hodnotenie

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.