Rozširujúca súprava 3D TV

  Rozširujúca súprava 3D TV

  Vychutnajte si obraz v 3D na televízore Philips 3D Ready

  Zažite úplne novú úroveň sledovania filmov vo svojej obývačke pomocou rozširujúcej súpravy na sledovanie obrazu v 3D. Táto súprava je vybavená špičkovými okuliarmi Active 3D a 3D vysielačom, takže poskytuje všetko, čo je potrebné na inovovanie Vášho televízora, aby sa zmenil na nefalšované domáce kino v 3D!

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnajte si obraz v 3D na televízore Philips 3D Ready

Pomocou rozširujúcej súpravy na sledovanie obrazu v 3D

 • 2 x okuliare Active 3D pre filmový zážitok vo Full HD 3D

  2 x okuliare Active 3D pre filmový zážitok vo Full HD 3D

  Spoločnosť Philips pomocou najmodernejšej technológie 3D prináša zážitok vo Full HD 3D. Technológia Active 3D využíva bezdrôtový vysielač, ktorý rýchlo otvára a zatvára uzávierky okuliarov Active 3D v dokonalej synchronizácii s dejom na obrazovke televízora. Akcia a špeciálne efekty ešte nikdy neboli také ohromujúce, prenikavé a reálne.

 • Súčasťou dodávky je softvér na inštaláciu 3D vysielača

  Súčasťou dodávky je softvér na inštaláciu 3D vysielača

  Súčasťou dodávky je aktualizácia softvéru pre televízor na inštaláciu 3D vysielača

 • Full HD 3D TV pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D TV pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa očariť 3D filmami vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D ready. Funkcia Active 3D využíva najnovšiu generáciu displejov s rýchlym prepínaním, takže dosahuje reálnu hĺbku a realizmus v HD rozlíšení 1080 x 1920. Prémiové vydania 3D filmov na diskoch Blu-ray a prichádzajúce 3D vysielanie ponúka široký výber obsahu vo vysokej kvalite. S kompatibilným televízorom Philips ste pripravení na zážitok vo Full HD 3D – stačí pridať prehrávač diskov Blu-ray alebo HD prijímač kompatibilný s 3D. Pre zábavu celej rodiny s viac ako dvoma divákmi môžete pridať ľubovoľný počet 3D okuliarov (rozširujúca súprava PTA03).

 • Jednoduchá inštalácia na televízor

  Stačí zapojiť kľúč USB a aktualizovať softvér, pripojiť 3D vysielač do konektora 3D Out na televízore a ste pripravení ponoriť sa do obrazu v 3D priamo na obrazovke Vášho televízora Philips 3D Ready.

 • 3D vysielač zabezpečuje komunikáciu medzi televízorom a 3D okuliarmi*

  3D vysielač sa jednoducho inštaluje a zabezpečuje komunikáciu medzi televízorom a okuliarmi Active 3D.

 • Dostupné pre použitie s televízorom Philips Full HD 3D Ready

  Dostupné pre použitie s televízorom Philips Full HD 3D Ready (kompatibilné televízory nájdete v časti so súvisiacimi produktmi)

 • K dispozícii na predaj prídavné páry 3D okuliarov

  Ak si chcete vychutnať zážitok z obrazu v 3D aj s celou rodinou, môžete si dokúpiť ďalšie páry okuliarov Active 3D (rozširovacia súprava PTA03 alebo PTA516).

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Pre televízor 58PFL9955 sa nesmie používať súprava PTA02. Súpravu PTA03 možno používať, pretože televízor 58PFL9955 má integrovaný 3D vysielač.
 • Zdravotné varovanie:
 • Ak trpíte vy alebo vaši rodinní príslušníci epileptickými alebo fotosenzitívnymi záchvatmi, pred vystavením sa pôsobeniu zdrojov blikajúceho svetla, rýchlemu sledu obrazcov alebo pred sledovaním obrazu v 3D sa poraďte s lekárom.
 • Aby nevznikali nepríjemné pocity ako závrat, bolesť hlavy alebo dezorientácia, odporúčame nesledovať obsah v 3D príliš dlho. Ak zaznamenáte akékoľvek nepríjemné pocity, prestaňte sledovať obsah v 3D a nepúšťajte sa hneď potom do žiadnych potenciálne nebezpečných činností, až kým symptómy neodznejú.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • 3D okuliare nepoužívajte na iné účely ako na sledovanie 3D televízie.
 • RIZIKO UDUSENIA – deťom mladším ako 3 roky sa nedovoľte hrať s 3D okuliarmi, pretože by sa mohli zadusiť pri prehltnutí batérie alebo veka priestoru na batériu.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať