3D vysielač

  3D vysielač

  Vychutnajte si obraz v 3D na televízore Philips s podporou 3D

  Zažite úplne novú úroveň sledovania filmov vo vlastnej obývačke a inovujte svoj televízor Philips s podporou 3D na skutočné 3D! Tento 3D vysielač funguje dokonale so všetkými aktívnymi 3D okuliarmi Philips, ktoré sú momentálne dostupné.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnajte si obraz v 3D na televízore Philips s podporou 3D

S ľubovoľnými aktívnymi 3D okuliarmi Philips

 • Full HD 3D Ready* pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Ready* pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu displejov s rýchlym prepínaním, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, že otvárajú a zatvárajú ľavé a pravé šošovky synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vytvára sa obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania 3D filmov na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Funkcia Blu-ray 3D bude na tomto systéme dostupná po aktualizácii softvéru (navštívte stránku www.philips.com/blu-ray).

 • Dostupné pre použitie s televízorom Philips Full HD 3D Ready

  Dostupné pre použitie s televízorom Philips Full HD 3D Ready (kompatibilné televízory nájdete v časti so súvisiacimi produktmi)

 • 3D vysielač zabezpečuje komunikáciu medzi televízorom a 3D okuliarmi*

  3D vysielač sa jednoducho inštaluje a zabezpečuje komunikáciu medzi televízorom a okuliarmi Active 3D.

 • K dispozícii na predaj prídavné páry 3D okuliarov

  Ak si chcete vychutnať zážitok z obrazu v 3D aj s celou rodinou, môžete si dokúpiť ďalšie páry okuliarov Active 3D (rozširovacia súprava PTA03 alebo PTA516).

 • Jednoduchá inštalácia na televízor

  3D vysielač nainštalujete jednoducho a rýchlo prostredníctvom Plug and play.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Príslušenstvo PTA215 je rozšírením súpravy a nepracuje samostatne. Okuliare PTA03 alebo PTA516 sú kompatibilné s týmto rozšírením. Pozrite si súvisiace produkty a overte jeho kompatibilnosť s televízorom.
 • Zdravotné varovanie:
 • Ak trpíte vy alebo vaši rodinní príslušníci epileptickými alebo fotosenzitívnymi záchvatmi, pred vystavením sa pôsobeniu zdrojov blikajúceho svetla, rýchlemu sledu obrazcov alebo pred sledovaním obrazu v 3D sa poraďte s lekárom.
 • Aby nevznikali nepríjemné pocity ako závrat, bolesť hlavy alebo dezorientácia, odporúčame nesledovať obsah v 3D príliš dlho. Ak zaznamenáte akékoľvek nepríjemné pocity, prestaňte sledovať obsah v 3D a nepúšťajte sa hneď potom do žiadnych potenciálne nebezpečných činností, až kým symptómy neodznejú.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • 3D okuliare nepoužívajte na iné účely ako na sledovanie 3D televízie.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať