Pasívne 3D okuliare

  Pasívne 3D okuliare

  Získajte väčší prehľad

  Podeľte sa o skutočne fascinujúci kino zážitok v 3D s celou rodinou. Okuliare Easy 3D od spoločnosti Philips prinášajú ten najlepší výkon, pohodlie a štýl vďaka 3D optike Oakley. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pasívne 3D okuliare

pre televízory s technológiou Easy 3D PTA426/00 Nájsť podobné výrobky

Získajte väčší prehľad

s 3D optikou Oakley

 • Lepšie riadenie osvetlenia

  Odrazy dokážu úplne pokaziť zážitok z 3D zábavy. Tieto sklá majú valcovite zahnutú základňu, ktorá takmer úplne eliminuje odrazy, na rozdiel od „plochejších“ 3D skiel, ktoré problém odrazov neriešia. Vďaka 3D optike Oakley môže spoločnosť Philips ponúknuť ten najpohodlnejší zážitok, ktorý dosiahnete len pomocou technológie Easy 3D.

 • Tvar s dokonalým priliehaním pre najlepšie periférne videnie

  Tieto okuliare sú vybavené 3D optikou Oakley s valcovite zahnutou základňou, vďaka ktorej okuliare lepšie kopírujú ľudskú tvár a dokonale k nej priliehajú. Tvar s dokonalým priliehaním k tvári umožňuje lepšie periférne videnie pri sledovaní obsahu v 3D, čím zaručí pohodlnejší zážitok.

 • Ľahký kovový rám je štýlový aj pohodlný

  Rám týchto okuliarov Easy 3D je vyrobený z ľahkého kovu. Sú navrhnuté tak, aby sedeli na tvári na troch miestach, čím vysoko prevyšujú bežné okuliare, ktoré väčšinou na tvári nesadia pevne. Vyznačujú sa štýlovým dizajnom a gumenými ramenami pre dlhé hodiny pohodlného sledovania.

 • Sklá odolné voči poškriabaniu zabezpečia optimálnu odolnosť

  Jednorazové 3D okuliare v kinách sú krehké a ich sklá sa ľahko poškriabu. 3D optika Oakley je však vyrobená z materiálu, ktorý je odolný voči poškriabaniu. Môžete si byť istí, že za odolnosťou vášho výrobku stoja desaťročia plné inovácií.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Zdravotné varovanie:
 • Ak trpíte vy alebo vaši rodinní príslušníci epileptickými alebo fotosenzitívnymi záchvatmi, pred vystavením sa pôsobeniu zdrojov blikajúceho svetla, rýchlemu sledu obrazcov alebo pred sledovaním obrazu v 3D sa poraďte s lekárom.
 • Aby nevznikali nepríjemné pocity ako závrat, bolesť hlavy alebo dezorientácia, odporúčame nesledovať obsah v 3D príliš dlho. Ak zaznamenáte akékoľvek nepríjemné pocity, prestaňte sledovať obsah v 3D a nepúšťajte sa hneď potom do žiadnych potenciálne nebezpečných činností, až kým symptómy neodznejú.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • 3D okuliare nepoužívajte na iné účely ako na sledovanie 3D televízie.
 • RIZIKO UDUSENIA – deťom mladším ako 3 roky sa nedovoľte hrať s 3D okuliarmi, pretože by sa mohli zadusiť pri prehltnutí batérie alebo veka priestoru na batériu.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať