Aktívne 3D okuliare

  Aktívne 3D okuliare

  Zážitok z domáceho kina s 3D Max

  Revolučný divácky zážitok pri sledovaní filmov, hier a športov v 3D s okuliarmi 3D Max. Spoločnosť Philips pomocou najmodernejšej technológie aktívneho zobrazenia v 3D prináša pohlcujúci zážitok v rozlíšení Full HD 3D. Vychutnajte si maximálne rozlíšenie v 3D a staňte sa súčasťou deja. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Aktívne 3D okuliare

Pre televízory s technológiou 3D Max PTA509/00 Nájsť podobné výrobky

Zážitok z domáceho kina s 3D Max

Full HD 3D umožňuje skutočne pohlcujúce sledovanie

 • Technológia Active 3D Max prináša 3D zážitok vo Full HD

  Technológia Active 3D Max prináša 3D zážitok vo Full HD

  Nechajte sa uniesť 3D filmami vo svojej obývačke s 3D Max. Vychutnajte si reálnu hĺbku a strhujúce rozlíšenie Full HD vďaka spojeniu ultrarýchleho displeja a spínacích okuliarov Active. S týmito okuliarmi 3D Max a televízorom 3D Max si teraz môžete začať vychutnávať 3D TV.

 • Jedinečný herný režim pre dvoch hráčov na celej obrazovke s 3D Max

  Jedinečný herný režim pre dvoch hráčov na celej obrazovke s 3D Max

  S týmito aktívnymi okuliarmi 3D Max dokáže váš televízor ponúknuť dvom hráčom ten najlepší zážitok z hry na celej obrazovke. Pri hraní hier pre dvoch hráčov v režime 2D väčšinou každý hráč sleduje hru na svojej polovici obrazovky. S použitím technológie 3D si teraz môže každý hráč súčasne vychutnávať hru na celej obrazovke – stačí jedno stlačenie tlačidla na okuliaroch.

 • Potešte svoje zmysly 3D obrazom na televízoroch Philips s podporou 3D Max a Full HD 3D

  Tieto aktívne 3D okuliare poskytujú zážitok vo Full HD 3D na všetkých televízoroch 3D Max aj na predchádzajúcich televízoroch s podporou Full HD 3D.

 • Flexibilný a ľahký dizajn zaručuje maximálne pohodlie

  Vďaka vyhotoveniu z ľahkých a flexibilných materiálov sú také pohodlné, že po chvíli zabudnete, že ich máte nasadené.

 • Ochranné puzdro pre bezpečné uskladnenie okuliarov

  Súčasťou balenia je aj ochranné puzdro pre jednoduché a pohodlné odloženie okuliarov, keď ich práve nepoužívate.

 • Aktívne 3D okuliare s vysokým kontrastom pre najlepší zážitok zo sledovania obsahu v 3D.

  Pri sledovaní pomocou bežných 3D okuliarov s polarizačnými filtrami je obraz mierne tmavší, aj keď cez ne prechádza svetlo. Vďaka týmto šošovkám s vysokým kontrastom však zažijete dokonalejší a príjemnejší zážitok zo sledovania obsahu v 3D.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Zdravotné varovanie:
 • Ak trpíte vy alebo vaši rodinní príslušníci epileptickými alebo fotosenzitívnymi záchvatmi, pred vystavením sa pôsobeniu zdrojov blikajúceho svetla, rýchlemu sledu obrazcov alebo pred sledovaním obrazu v 3D sa poraďte s lekárom.
 • Aby nevznikali nepríjemné pocity ako závrat, bolesť hlavy alebo dezorientácia, odporúčame nesledovať obsah v 3D príliš dlho. Ak zaznamenáte akékoľvek nepríjemné pocity, prestaňte sledovať obsah v 3D a nepúšťajte sa hneď potom do žiadnych potenciálne nebezpečných činností, až kým symptómy neodznejú.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • 3D okuliare nepoužívajte na iné účely ako na sledovanie 3D televízie.
 • RIZIKO UDUSENIA – deťom mladším ako 3 roky sa nedovoľte hrať s 3D okuliarmi, pretože by sa mohli zadusiť pri prehltnutí batérie alebo veka priestoru na batériu.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať