Aktívne 3D okuliare

  Aktívne 3D okuliare

  Zážitok z domáceho kina s 3D Max

  Revolučný divácky zážitok pri sledovaní filmov, hier a športov v 3D s okuliarmi 3D Max. Spoločnosť Philips pomocou najmodernejšej technológie aktívneho zobrazenia v 3D prináša pohlcujúci zážitok v rozlíšení Full HD 3D. Vychutnajte si maximálne rozlíšenie v 3D a staňte sa súčasťou deja. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Aktívne 3D okuliare

Pre televízory s technológiou 3D Max PTA516/00 Nájsť podobné výrobky

Zážitok z domáceho kina s 3D Max

Full HD 3D umožňuje skutočne pohlcujúce sledovanie

 • Technológia Active 3D Max prináša 3D zážitok vo Full HD

  Technológia Active 3D Max prináša 3D zážitok vo Full HD

  Nechajte sa uniesť 3D filmami vo svojej obývačke s 3D Max. Vychutnajte si reálnu hĺbku a strhujúce rozlíšenie Full HD vďaka spojeniu ultrarýchleho displeja a spínacích okuliarov Active. S týmito okuliarmi 3D Max a televízorom 3D Max si teraz môžete začať vychutnávať 3D TV.

 • Jedinečný herný režim pre dvoch hráčov na celej obrazovke s 3D Max

  Jedinečný herný režim pre dvoch hráčov na celej obrazovke s 3D Max

  S týmito aktívnymi okuliarmi 3D Max dokáže váš televízor ponúknuť dvom hráčom ten najlepší zážitok z hry na celej obrazovke. Pri hraní hier pre dvoch hráčov v režime 2D väčšinou každý hráč sleduje hru na svojej polovici obrazovky. S použitím technológie 3D si teraz môže každý hráč súčasne vychutnávať hru na celej obrazovke – stačí jedno stlačenie tlačidla na okuliaroch.

 • Potešte svoje zmysly 3D obrazom na televízoroch Philips s podporou 3D Max a Full HD 3D

  Tieto aktívne 3D okuliare poskytujú zážitok vo Full HD 3D na všetkých televízoroch 3D Max aj na predchádzajúcich televízoroch s podporou Full HD 3D.

 • Nastaviteľný nosový mostík umožňuje ideálne pohodlné nosenie

  Nosové podložky týchto 3D okuliarov sa dajú nastaviť a prispôsobia sa každému nosu. Dokonca aj keď pod nimi nosíte dioptrické okuliare, vaše osobné pohodlie pri sledovaní je zaručené.

 • Flexibilný a ľahký dizajn zaručuje maximálne pohodlie

  Vďaka vyhotoveniu z ľahkých a flexibilných materiálov sú také pohodlné, že po chvíli zabudnete, že ich máte nasadené.

 • Ochranné puzdro pre bezpečné uskladnenie okuliarov

  Súčasťou balenia je aj ochranné puzdro pre jednoduché a pohodlné odloženie okuliarov, keď ich práve nepoužívate.

 • Nabíjateľné aktívne 3D okuliare

  Pri týchto aktívnych 3D okuliaroch už nikdy nebudete musieť vymeniť ani vyhodiť batérie. Môžete im doplniť šťavu cez USB, takže bude váš 3D zážitok takmer nekonečný.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Zdravotné varovanie:
 • Ak trpíte vy alebo vaši rodinní príslušníci epileptickými alebo fotosenzitívnymi záchvatmi, pred vystavením sa pôsobeniu zdrojov blikajúceho svetla, rýchlemu sledu obrazcov alebo pred sledovaním obrazu v 3D sa poraďte s lekárom.
 • Aby nevznikali nepríjemné pocity ako závrat, bolesť hlavy alebo dezorientácia, odporúčame nesledovať obsah v 3D príliš dlho. Ak zaznamenáte akékoľvek nepríjemné pocity, prestaňte sledovať obsah v 3D a nepúšťajte sa hneď potom do žiadnych potenciálne nebezpečných činností, až kým symptómy neodznejú.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • 3D okuliare nepoužívajte na iné účely ako na sledovanie 3D televízie.
 • RIZIKO UDUSENIA – deťom mladším ako 3 roky sa nedovoľte hrať s 3D okuliarmi, pretože by sa mohli zadusiť pri prehltnutí batérie alebo veka priestoru na batériu.
 • Hru pre dvoch hráčov 3D Max podporujú iba televízory 3D Max s týmito typmi zariadení: 58pfl9956, 46pfl9706, 37pfl9606, 52pfl9606, 46pfl8686, 40pfl8606, 46pfl8606, _pfl5507 (EÚ), _pfl7007 (EÚ), _pfl8007 (EÚ), _pfl9x07

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať