Podstavec bezdrôtového oddeliteľného reproduktora

  Podstavec bezdrôtového oddeliteľného reproduktora

  Výkonné zvukové riešenie

  Tmavý chrómový odstavec na bezdrôtový reproduktor sa dokonale hodí pre štíhly dizajn oddeliteľného reproduktora série 8600, pričom dokáže aj z malých rozmerov vylúdiť mohutný zvuk. Táto kombinácia prináša bohatší zvuk bez ohľadu na to, kam ju umiestnite. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Podstavec bezdrôtového oddeliteľného reproduktora

pre televízory značky Philips PTA860/00 Nájsť podobné výrobky

Výkonné zvukové riešenie

Zvuk v pohybe

 • Stojan z tmavého chrómovaného hliníka s nadčasovým dizajnom

  Odhora až nadol tento televízor zaujme svojím štýlovým dizajnom. Naši dizajnéri použili stojan z tmavého chrómu, ktorý dokonale ladí s detailmi z hutného kovu televízora, pretože vedia, že skutočný kov je symbolom kvality.

 • Rozšírte svoj zvukový systém na 20 reproduktorov s výkonom 70 W

  Pridajte k svojmu systému reproduktorov 8600 dvojicu stojanov na reproduktory a obklopte sa nádherným zvukom. Toto spojenie kombinuje výkon dvoch reproduktorov v zadnej časti televízora so 16 mikrojednotkami v ľavom a pravom oddeliteľnom reproduktore a dvomi stredovými reproduktormi na stojanoch. Spoločne prinášajú široké a bohaté zvukové spektrum s čistou a vyváženou kvalitou zvuku.

 • Úplná sloboda umiestnenia reproduktorov kdekoľvek v miestnosti

  Reproduktory jednoducho umiestnite na vami preferované miesto. Stojany umožňujú bezdrôtový prenos vysokokvalitného zvuku z televízora a poskytujú úplnú slobodu, vďaka čomu si môžete vytvoriť skutočne podmanivý zážitok z hudby kdekoľvek v domácnosti.

 • Moderný dizajn, ktorý sa hodí do moderných interiérov

  Moderný dizajn, ktorý sa hodí k vášmu zariadeniu. Pretože aj na vypnutý televízor by sa malo pozerať rovnako dobre ako na zapnutý.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať