Podstavec monitora Cloud

  Podstavec monitora Cloud

  Jednoduchý, bezpečný a šetrný k prírode

  Zmodernizujte svoje IT prostredie pomocou tohto multifunkčného riešenia bez potreby klienta. Pripojte svoj súčasný monitor a integrujte ho s vaším prostredím Citrix pre maximálnu flexibilitu. Flexibilita, ovládateľnosť a dokonalé zabezpečenie z neho robia veľmi múdru voľbu v oblasti IT. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Podstavec monitora Cloud

Pre monitory 19" – 29"/48 – 73 cm, S nastaviteľnou výškou, pre Citrix SB4B1927CB/00 Nájsť podobné výrobky

Jednoduchý, bezpečný a šetrný k prírode

 • SmartErgoBase pre lepšiu ergonómiu

  SmartErgoBase pre lepšiu ergonómiu

  SmartErgoBase je podstavec monitora, ktorý poskytuje pohodlie ergonomického displeja aj praktické usporiadanie káblov. Vďaka možnosti nastavenia výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia základne je tento monitor používateľsky prívetivý, umožňuje maximálne pohodlie pri sledovaní a dokáže zmierniť fyzickú námahu pri celodennej práci. Obsahuje systém na usporiadanie káblov, ktorý obmedzí neporiadok a udržiava pracovné miesto úhľadné a profesionálne.

 • Multifunkčná jednoduchosť služby VDI

  Multifunkčná jednoduchosť služby VDI

  Pracovníci potrebujú prehľadné a spoľahlivé počítačové riešenie. IT organizácie musia udržiavať výkon hardvéru, prístup k údajom a ich bezpečnosť a znižovať pritom náklady. So službou Virtual Desktop Infrastructure (VDI) môžu IT organizácie uchovávať všetky údaje a softvér na centralizovanom serveri a pre používateľov poskytnúť jednoduché a multifunkčné klientske zariadenie. Používateľovi sa uvoľní miesto na pracovnom stole, údaje na serveri možno bezpečne prehliadať cez klientske zariadenie a výdavky v oblasti IT vynaložené na strane klienta sa výrazne znížia.

 • Kompatibilné na bezproblémovú integráciu s Citrix

  Kompatibilné na bezproblémovú integráciu s Citrix

  Cloudové zariadenia od spoločnosti Philips pre prostredie Citrix sú postavené na technológii High-Definition Experience (HDX), ktorá organizáciám umožňuje bezproblémovú integráciu s prostredím Citrix Virtual Desktop Infrastructure (VDI). Organizácie môžu pomocou prostredia Citrix jednoducho virtualizovať a premeniť aplikácie a pracovné plochy systému Windows na bezpečnú službu na požiadanie. Uspokojte potreby v oblasti mobility, zabezpečenia a výkonu v oblasti IT a koncových používateľov.

 • Tenký klient SmartConnect pre maximálnu rozšíriteľnosť

  Vďaka bohatým možnostiam pripojenia, ako je dvojitý výstup DVI pre rozšíriteľnosť na dve obrazovky, pripojenie mikrofónu a zvuku pre webové konferencie, USB na univerzálne pripojenie a LAN na zabezpečené pripojenie do siete, umožňuje tenký klient Smart Connect rýchlu a flexibilnú integráciu do existujúcich sietí.

 • Tenký klient All-In-One pre úsporu energie

  S rastúcimi cenami energie a klesajúcimi rozpočtami v oblasti IT sa organizácie obzerajú po spôsoboch, ako znížiť výdavky na energiu. Tenký klient All-in-One spotrebuje len zlomok energie potrebnej pre klasické klientske nastavenie monitora. To organizáciám umožňuje znížiť dopad na životné prostredie a alokovať náklady do potrebných vylepšení.

 • Ekologické riešenie

  „Spoločnosť Philips sa zaväzuje používať v celom sortimente svojich monitorov ekologické materiály prispievajúce k trvalo udržateľnému rozvoju. Všetky plastové diely tela, kovové časti skrinky a baliaci materiál využívajú 100 % recyklovateľný materiál. U niektorých vybratých modelov sme použili až 65 % použitých recyklovaných plastov. Prísne dodržiavanie noriem RoHS zaisťuje výrazné zníženie alebo eliminovanie použitia toxických látok ako napríklad olovo. Obsah ortuti v monitoroch s podsvietením CCFL bolo výrazne znížené, pričom v monitoroch s podsvieteným LED bolo úplne eliminované. Ďalšie informácie nájdete na stránke Philips na adrese http://www.asimpleswitch.com/global/.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Monitor nie je súčasťou balenia

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať