1

Prenosný reproduktor MP3

  -{discount-percentage}%

  Prenosný reproduktor MP3

  Výnimočné basy

  Presúvajte sa spolu s vašou hudbou! Vychutnávajte si stereofónny zvuk kamkoľvek idete na cestovnom reproduktore s bohatými basmi. Vstupný kábel zaistíte a poslúži ako lanko na ľahšie prenášanie. Digitálny zosilňovač vnútri potlačí rušenie z mobilného telefónu. Zobraziť všetky výhody

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

 • Výnimočné basy

  Play Pause

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Výnimočné basy

Presúvajte sa spolu s vašou hudbou! Vychutnávajte si stereofónny zvuk kamkoľvek idete na cestovnom reproduktore s bohatými basmi. Vstupný kábel zaistíte a poslúži ako lanko na ľahšie prenášanie. Digitálny zosilňovač vnútri potlačí rušenie z mobilného telefónu. Zobraziť všetky výhody

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Prenosný reproduktor MP3

Univerzálny 3, 5 mm SBA3000/00 Nájsť podobné výrobky

Výnimočné basy

pre potešenie z hudby na cestách

 • Dynamické zvýraznenie basov - počúvajte najhlbšie a najbohatšie basy

  Dynamické zvýraznenie basov - počúvajte najhlbšie a najbohatšie basy

  Inovatívna technológia dodáva neuveriteľne hlboké, bohaté basy z kompaktných reproduktorov. Dynamické zvýraznenie basov zdôrazní basový obsah hudby cez celú škálu nastavení hlasitosti od nízkej po vysokú - stlačením tlačidla!

 • Puzdro na prenášanie chráni reproduktory, keď ich nepoužívate

  Puzdro na prenášanie chráni reproduktory, keď ich nepoužívate

  Postarajte sa o reproduktor a zabráňte káblu, aby sa pomotal tak, že ho uskladníte v tomto šikovnom jemnom puzdre, keď ho nepoužívate.

 • Ľahký, prenosný dizajn pre pôžitok z hudby kedykoľvek

  Ľahký, prenosný dizajn pre pôžitok z hudby kedykoľvek

  Odolný, ľahký materiál a dizajn znamenajú, že si reproduktory môžete vziať so sebou kamkoľvek.

 • 30 hodín nepretržitého prehrávania pre bezstarostnú zábavu

  Tento batériami napájaný reproduktor ponúka až 30 hodín nepretržitého prehrávania pre bezstarostnú zábavu pri počúvaní hudby na cestách.

 • Napájanie na batérie umožňuje prenosnosť

  Je napájaný z batérií a jednoducho si ho vezmete so sebou pre zábavu na cestách – kdekoľvek a všade.

 • Digitálny zosilňovač triedy „D“ pre kvalitný zvukový výkon

  Digitálny zosilňovač triedy D prijíma analógový signál, premení ho na digitálny signál a potom ho digitálne zosilňuje. Signál potom vstupuje do demodulačného filtra a vydá výsledný výstup. Zosilnený digitálny výstup má všetky výhody digitálneho zvuku vrátane zlepšenej kvality zvuku. Okrem toho digitálny zosilňovač triedy „D“ má vyše 90% efektivitu v porovnaní s bežnými AB zosilňovačmi. Vysoká efektivitu zabezpečuje silný zosilňovač s malou stopou.

 • Incredible Surround™ pre zdokonalený zvukový zážitok

  Incredible Surround™ je zvuková technológia od spoločnosti Philips, ktorá výrazne zvyšuje zvukové pole, aby vás zvuk doslova obklopil. Použitím najmodernejšieho elektronického posúvania fáz zmiešava technológia Incredible Surround™ zvuky zľava a sprava tak, že sa zvýši virtuálna vzdialenosť medzi dvoma reproduktormi. Toto širšie pásmo výrazne zdokonalí stereofónny efekt a dodá zvuku prirodzenejší rozmer. Incredible Surround™ umožňuje zažiť úplne priestorový zvuk s väčšou hĺbkou a šírkou zvuku bez použitia dodatočných reproduktorov.

 • Vstupný kábel plní funkciu lanka pre jednoduchú prenosnosť

  Tieto reproduktory sú pripravené vyraziť s vami na cesty! Keď je čas vziať si hudbu so sebou na cesty, pripojte vstupný kábel a zaistite ho do správnej polohy, čím poslúži ako pohodlné lanko.

 • Technológia tienenia mobilného telefónu zabezpečí zvuk bez rušivých efektov

  Technológia tienenia mobilného telefónu je vlastne zdokonalená konštrukcia obvodov, ktorá odstráni rušenie z mobilného telefónu a zabezpečí zvuk bez rušivých efektov

 • Univerzálny: funguje cez 3,5 mm konektor pre slúchadlá na zariadení

  Zapojte a prehrávajte s ľubovoľným mobilným zariadením, ktoré má 3,5 mm konektor pre slúchadlá – iPod, iPhone, GoGear, MP3 prehrávače, prenosné počítače, netbooky, hudobné telefóny a ďalšie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať