Pronto

Ovládací panel domáceho kina

  USB

  Pronto

  Ovládací panel domáceho kina

  Vysoký výkon, flexibilné ovládanie

  Výkonné riešenie ovládania domácnosti a všetkých zábavných zariadení, plne prispôsobiteľné vašim potrebám a potrebám vašej rodiny.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vysoký výkon, flexibilné ovládanie

 • Ovládajte niekoľko zariadení jedným dotykom

  Ovládajte niekoľko zariadení jedným dotykom

  Jednodotykové ovládanie vám umožní zadávať viacnásobné príkazy jediným stlačením tlačidla prostredníctvom makra. Makro spája reťazce predprogramovaných príkazov do jedného tlačidla. A preto stlačením jedného tlačidla spustíte sériu funkcií.

 • Rozsiahla databáza infračervených kódov pre väčšinu zariadení a značiek

  Databáza univerzálnych IR kódov je zabudovaná knižnica infračervených kódov jednotlivých ovládačov. Táto funkcia umožňuje ovládať vaše zariadenia bez potreby naučiť sa individuálnym signálom. Vyberte správnu sadu kódov z databázy pre zariadenie, ktoré chcete ovládať, aktivujte ovládanie prakticky každého audio/video systému na dnešnom trhu – bez ohľadu na model alebo značku.

 • Praktické učenie sa IR kódu od iného diaľkového ovládania

  Funkcia učenia sa je proces, pri ktorom diaľkové ovládanie zachytí a uloží infračervené signály z iných ovládačov pre ich neskoršie použitie. Ak sa kódy zariadenia nenachádzajú v databáze na základnej doske, vždy sa použije učenie z originálneho ovládania, jednoduchým namierením na neho.

 • Rádiofrekvencia prechádza cez steny a z iných izieb

  Rádiotechnológia, ktorá umožňuje ovládať príslušenstvo, ktoré priamo nevidíte (napríklad cez steny alebo prekážky). V diaľkových ovládačoch sa používajú dva typy RF: RF na príslušenstvo a RF na infračervený port.

 • Ďalšie funkcie vďaka budúcim softvérovým aktualizáciám

  Aby vaše zariadenie držalo krok s dobou a rozšírili sa jeho funkcie, môžete si prevziať nové verzie softvéru, keď budú k dispozícii. Pripojte zariadenia k Internetu, priamo alebo pomocou počítača, a spustite aktualizačný program.

 • Zobrazuje realistické, ľahko viditeľné tlačidlá

  Vytvára vlastnú škálu odtieňov šedej. Jednoduchý výber tlačidiel a príkazov s použitím dotykovej obrazovky.

 • Softvér PC na vytvorenie vlastného užívateľského rozhrania

  Počítačový softvér, ktorý nájdete pribalený v škatuli, slúži na prispôsobenie používateľského rozhrania diaľkového ovládania, t.j. na vytvorenie vašich vlastných obrazoviek a definovanie osobného vzhľadu. Po inštalácii softvéru a vytvorení vášho používateľského rozhrania ho preneste do diaľkového ovládania cez RS232, USB alebo bezdrôtovým prenosom.

 • LCD obrazovka je podsvietená pre pohodlné používanie v tme

  Podsvietenie je funkcia, ktorá osvetľuje LCD obrazovku alebo klávesnicu pri používaní v tme. Dva najobvyklejšie typy podsvietenia sú LED a elektroreflexné (EL). Ovládače podsvietené pomocou LED sú zvyčajne jasné ale nerovnomerné pri žltej alebo zelenej farbe, kým EL panely sú rovnomerné s modrým, bielym alebo zeleným odtieňom.

 • Nastavenia a kódy sú uchované aj pri výmene batérie

  Všetky nastavenia a naučené kódy sú uložené v stálej pamäti, ktorá pre svoju funkciu a ukladanie nastavení a kódov nepotrebuje napájanie.

 • Senzor pri nastavovaní zadného svetla reaguje na okolité svetlo

  Svetelný senzor je vlastnosť, ktorá automaticky aktivuje podsvietenie, keď okolité svetlo dosiahne určitú úroveň.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať