1
Avent

Philips Avent

Chránič bradaviek

  -{discount-percentage}%

  Philips Avent

  Chránič bradaviek

  Pomôže vám kojiť dlhšie

  Chránič bradaviek Philips Avent SCF156/01 vyrobený z mimoriadne kvalitného, mäkkého, nezapáchajúceho silikónu bez chuti, ktorý počas dojčenia chráni boľavé a popraskané bradavky. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pomôže vám kojiť dlhšie

Chránič bradaviek Philips Avent SCF156/01 vyrobený z mimoriadne kvalitného, mäkkého, nezapáchajúceho silikónu bez chuti, ktorý počas dojčenia chráni boľavé a popraskané bradavky. Zobraziť všetky výhody

Pomôže vám kojiť dlhšie

Starostlivosť o prsníky, ochrana zapálených bradaviek

Navrhnuté tak, aby pomáhali pri problémoch s prisatím

Naše kryty na bradavky sme navrhli tak, aby pomohli bábätkám s ranými problémami s prisatím a aby ste mohli dojčiť dlhšie*. V prípade matiek s plochými a vpadnutými bradavkami a bábätiek so slabou technikou alebo ústnymi anomáliami môže kryt na bradavky zabezpečiť tvar bradavky vhodný na prisatie a udržať vyčnievajúcu polohu počas prestávok pri dojčení.

V tvare umožňujúcom kontakt pokožky s dieťaťom

Mimoriadne tenký motýlikový tvar našich krytov na bradavky je navrhnutý tak, aby umožňoval dieťaťu kontakt s pokožkou. Vďaka tomuto tvaru je v kontakte s prsníkom nielen nos, ale aj brada, takže bábätko cíti vôňu matky a dotýka sa jej pokožky. Stačí umiestniť kryt nad stred bradavky, aby sa bábätko mohlo správne prisať na celý prsný dvorec. Vychutnajte si spojenie so svojím dieťatkom a zároveň chráňte svoje bradavky.

Navrhnuté tak, aby sedeli

Kryty na bradavky sú k dispozícii v dvoch veľkostiach, aby sa lepšie prispôsobili prsníku. Malé kryty sa hodia na bradavky s priemerom od 12 mm a stredné do 21 mm. Ak chcete zistiť svoju veľkosť, urobte si pohodlie a dajte si na bradavku jeden z dierovaných krúžkov. Otáčajte kryt v smere hodinových ručičiek a zasuňte bradavku do výčnelku. Potom roztiahnite spodnú časť krytu okolo dvorca. Ak je medzi bradavkou a silikónom priestor 2 mm, je to správna veľkosť. Tip: veľkosť závisí od prsnej bradavky, nie od prsného dvorca. Nie ste si istí? Obráťte sa na svojho profesionálneho zdravotníka.

Vyrobené pre citlivé, zapálené alebo boľavé bradavky

Kryty na bradavky sú navrhnuté tak, aby umožňovali pohodlie a šetrnejšie dojčenie pre zapálené, popraskané alebo boľavé bradavky. Môžu pomôcť obmedziť odieranie a naťahovanie bradaviek počas dojčenia, aby ste mohli kŕmiť svoje bábätko materským mliekom v pohodlí.

Bábätká môžu piť svojím vlastným tempom

Ak je potrebné regulovať tok matkinho mlieka alebo ak bábätko nemá silu, kryty na bradavky sú tiež skvelou oporou. Tri otvory v špičke krytu môžu pomôcť regulovať tok materského mlieka pre bábätko v prípade nadbytku mlieka. V prípade nadmerného výtoku mlieka tak dieťatko môže piť svojím vlastným tempom.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • v prípade plochých alebo vpadnutých, zapálených, citlivých, popraskaných a boľavých bradaviek a niektorých bábätiek s problémami s prisatím

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať