Multimediálne reproduktory 2.0

  Multimediálne reproduktory 2.0

  Dynamický zvuk

  Reproduktory Philips SPA1260/12 s výkonným stereofónnym výstupom 3 W RMS a neuveriteľne elegantnou povrchovou úpravou s vysokým leskom vyzerajú v každom ohľade tak exkluzívne, ako znejú! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Multimediálne reproduktory 2.0

Slúchadlový výstup, zvukový vstup, 12W SPA1260/12 Nájsť podobné výrobky

Dynamický zvuk

s týmto reproduktorom k počítaču

 • Celkový výstupný výkon 3 W RMS

  Celkový výstupný výkon 3 W RMS

  Tento systém má celkový výstupný výkon 3 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

 • Praktický vstup Aux a výstup na slúchadlá na prednej strane reproduktora

  Praktický vstup Aux a výstup na slúchadlá na prednej strane reproduktora

  Teraz si môžete svoju hudbu a inú zábavu vychutnávať ešte jednoduchšie a pohodlnejšie – pomocou vstupu Aux a výstupu na slúchadlá na prednej strane týchto reproduktorov. Vo väčšine prípadov musíte na pripojenie iného zariadenia než počítača odpojiť 3,5-milimetrový konektor z počítača, čo nie je veľmi praktické. No vďaka konektorom vstupu Aux a výstupu na slúchadlá na prednej strane môžete rýchlo a jednoducho počúvať hudbu priamo z takmer akéhokoľvek zariadenia.

 • Reproduktory Bass Reflex poskytujú hlbšie a výkonné basy

  Komora za budičom reproduktora, ktorá vedie vzduch do akusticky vyladených otvorov zabudovaných do reproduktora, dodáva basom oveľa údernejší, realistický zvuk.

 • Atraktívna vysokolesklá povrchová úprava

  Vysokolesklá „klavírovo čierna“ povrchová úprava vyzerá jednoducho vynikajúco v klasických a moderných interiéroch.

 • Dobre tlmený budič redukuje vibrácie a skreslenie zvuku

  Jeden budič reproduktora väčšinou prináša aj vibrácie frekvenčného delenia na okraji membrány, čo má často za následok istý stupeň skreslenia zvuku. Tento problém sme vyriešili použitím mylaru – jednotného, monomérického a, v porovnaní s najčastejšie používanými materiálmi, aj oveľa ľahšieho materiálu v okolí kužeľa budiča. Výsledkom uzavretia kužeľa do dokonale symetrického kruhu je tlmenie, ktoré potláča asynchrónne vibrácie, vďaka čomu je zvuk vyváženejší a prirodzenejší.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať