USB reproduktory pre notebook

  USB reproduktory pre notebook

  Tanečné dvojčatá

  Roztancujte sa s týmto rodeným priateľom každého netbooku a notebooku, ktorý má jeden konektor USB zaručujúci prenosnosť so systémom Click-and-go a šikovný namotávací kábel. Reproduktory napájané cez USB nepotrebujú batérie ani adaptér, stačí ich pripojiť a spoľahlivo fungujú s počítačmi MAC aj PC.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tanečné dvojčatá

 • Sme najlepšími priateľmi pre váš netbook a notebook

  Sme najlepšími priateľmi pre váš netbook a notebook

  Skvelé príslušenstvo pre váš netbook a notebook, ktoré umožňuje prehrávať multimediálnu hudbu a videá s výbornou kvalitou zvuku.

 • Jednoduchá prenosnosť so systémom click-and-go

  Jednoduchá prenosnosť so systémom click-and-go

  Malá veľkosť, mohutný zvuk! Tieto dva vysokocitlivé neodýmiové reproduktory s praktickým navíjaním káblov a jedným konektorom USB pre napájanie aj prehrávanie sa navzájom prepoja a vytvoria prenosný systém Click-and-go, keď ste práve na cestách.

 • Ešte viac zábavy vďaka technológii basových otvorov

  Ešte viac zábavy vďaka technológii basových otvorov

  Malé telo, v ktorom sa ukrýva veľký zvuk, vďaka lepšej technológii basových otvorov. Na pripojenie netbooku alebo notebooku stačí len jeden kábel USB, takže stačí jednoducho pripojiť a zábava sa môže začať.

 • Fungujeme na MAC aj PC

  nie je k dispozícii

 • Pripojenie USB pre napájanie a prehrávanie

  Kábel USB s pohodlným pripojením typu Plug and Play sa pripája priamo do ktoréhokoľvek portu USB a váš notebook ich automaticky rozpozná ako odnímateľné veľkokapacitné zariadenie USB.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať