Digitálny fotografický rám

  Digitálny fotografický rám

  „...to boli tie najlepšie prázdniny v našom živote!“

  Dobré časy vždy uplynú rýchlo ako voda. Uchovajte tieto chvíle plné šťastia živé po celé roky s fotografickým rámom Philips. Tento elegantne navrhnutý fotografický rám s dotykovým ovládaním vám prinesie ten najpríjemnejší zážitok z prezerania fotografií. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Digitálny fotografický rám

26, 4 cm/10, 4", multimédiá, Pomer strán 4:3 SPF5010/10 Nájsť podobné výrobky

„...to boli tie najlepšie prázdniny v našom živote!“

Fotografický rám s dotykovým ovládaním

 • imagen Pro pre ostré, sýte a prirodzené farby pokožky

  Jedinečná technológia zdokonalenia imagen od spoločnosti Philips automaticky analyzuje vaše fotografie, aby upravila farbu a nastavila optimálny kontrast. imagen Pro predstavuje pokročilejšie zdokonalenie obrazu, ktoré zahŕňa 3 základné prvky z imagen, aby dosahovala lepšiu presnosť farieb, hĺbku farieb a inteligentný kontrast. Okrem toho imagen Pro ponúka zdokonalenú farbu pokožky, ostrejšie obrázky a sledovanie fotografií bez kmitania, čo je veľmi dôležité pri statických záberoch.

 • Pomer strán 4:3 pre optimálne zobrazenie bez skreslenia

  Fotografický rámik Philips zabezpečí zobrazenie vašich fotografií v pomere 4:3 a zaistí tak to najlepšie potešenie zo sledovania.

 • Automatická prezentácia zo zariadenia USB alebo pamäťovej karty

  Automatická prezentácia sa spustí z akéhokoľvek pamäťového zariadenia USB alebo pamäťovej karty v tých prípadoch, keď nechcete kopírovať fotografie priamo do fotografického rámu.

 • Dotykové ovládacie prvky na okrajoch fotografického rámu

  Dotykové ovládacie prvky fotografického rámu sú počas prevádzky neustále podsvietené, čím umožnia jednoduché prechádzanie cez fotografie, videá aj hudobné súbory. V režime zobrazenia fotografií môžete prstom prechádzať po vodorovnom dotykovom okraji a ľahko tak vyberať nové fotografie z miniatúr zobrazených na obrazovke.

 • Pridajte nový vzhľad starým spomienkam s technológiou RadiantColor

  RadiantColor je exkluzívna technológia spoločnosti Philips na zobrazenie menších fotografií v optimálnom pomere strán 4:3 tým, že rozšíri farby na okraji fotografií, ktoré nepokrývajú celú obrazovku, až po okraj obrazovky, čím odstráni čierne okraje a skreslenie spôsobené pomerom strán.

 • Ekologický fotografický rám

  Fotografické rámy značky Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizáciu celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby energie, odstránenia nebezpečných látok, nižšej hmotnosti, účinnejšiemu baleniu a lepšej recyklovateľnosti.

 • Úspora energie cez automatické stlmenie prostredníctvom detekcie okolitého osvetlenia

  Smart Power Pro predstavuje snímač, ktorý zapne a vypne fotografický rámik pomocou detekcie okolitého osvetlenia, čím obmedzí spotrebu energie s ohľadom na životné prostredie. Ušetrí sa tak až jedna tretina výdavkov za energiu pre váš fotografický rámik. A najlepšie na tom je, že sa to všetko vykonáva automaticky!

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať