Digitálny fotoalbum

  Digitálny fotoalbum

  Objavte opäť kúzlo spoločného prezerania obrázkov

  Pomocou fotoalbumu znovu objavíte čaro spoločného prezerania obrázkov. Skrýva sa v ňom moc, ktorá vás dokáže rozosmiať, prekvapiť, rozplakať alebo vyčariť letmý úsmev – bez jediného slova. Tak do toho... otvorte ho a podeľte sa oň s ostatnými. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Digitálny fotoalbum

20, 3 cm (8"), Dotykové ovládacie prvky na okrajoch SPH8608/12 Nájsť podobné výrobky

Objavte opäť kúzlo spoločného prezerania obrázkov

Digitálny fotoalbum

 • imagen Pro pre ostré, sýte a prirodzené farby pokožky

  Jedinečná technológia zdokonalenia imagen od spoločnosti Philips automaticky analyzuje vaše fotografie, aby upravila farbu a nastavila optimálny kontrast. imagen Pro predstavuje pokročilejšie zdokonalenie obrazu, ktoré zahŕňa 3 základné prvky z imagen, aby dosahovala lepšiu presnosť farieb, hĺbku farieb a inteligentný kontrast. Okrem toho imagen Pro ponúka zdokonalenú farbu pokožky, ostrejšie obrázky a sledovanie fotografií bez kmitania, čo je veľmi dôležité pri statických záberoch.

 • Pomer strán 4:3 pre optimálne zobrazenie bez skreslenia

  Fotografický rámik Philips zabezpečí zobrazenie vašich fotografií v pomere 4:3 a zaistí tak to najlepšie potešenie zo sledovania.

 • Dokovacia stanica na batérie s jednoduchým používaním

  Dokovacia stanica na batérie plní dve funkcie súčasne – ako stojan, aj ako nabíjačka batérií. Po úplnom nabití umožní vstavaná batéria až 2 hodiny prezerania fotografií bez pripojenia do siete.

 • Ovládacie prvky na okrajoch reagujúce na dotyk

  Dotykové ovládacie prvky sú počas používania neustále osvetlené, vďaka čomu je prechádzanie cez fotografie plynulé a príjemné.

 • Rýchla a prehľadná ponuka na prezeranie, vyhľadávanie a organizovanie

  Jedinečné prevedenie rýchlej a prehľadnej ponuky Philips vám prinesie skvelý zážitok z prezerania, vyhľadávania a organizovania

 • prezerajte fotografie s 10 štýlmi koláže podľa vášho výberu!

  prezerajte fotografie s 10 štýlmi koláže podľa vášho výberu!

 • Výber z 15 vtipných animovaných hodín umožní sledovanie času podľa vašej chuti

  Sledujte čas podľa vlastnej chuti – výberom z 15 zábavných animovaných hodín.

 • Fotoalbum s ekologickým dizajnom

  Fotoalbumy Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizáciu celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby energie, odstránenia nebezpečných látok, nižšej hmotnosti, ekologickejšiemu baleniu a lepšej recyklovateľnosti.

 • Automatické zapnutie/vypnutie displeja v predvolených časoch šetrí energiu

  Časovač zapne a vypne rámik PhotoFrame v nastavenom čase, čím sa zníži spotreba energie a tým aj vplyv na životné prostredie a ušetrí sa až jedna tretina nákladov na energiu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať