Univerzálne diaľkové ovládanie

  TV all

  Univerzálne diaľkové ovládanie

  Sprievodca nastavením cez displej LCD

  Pomocou modelu SRU5150 nainštalujete vaše zariadenia jednoduchšie a rýchlejšie! Kombinácia displeja LCD so sprievodnými informáciami a zjednodušenej stručnej príručky spustenia zabezpečí správne nastavenie diaľkového ovládania za okamih! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Univerzálne diaľkové ovládanie

5 z 9 AV zariadení SRU5150/87 Nájsť podobné výrobky

Sprievodca nastavením cez displej LCD

Funguje s viac ako 1000 značkami

 • Ergonomický tvar umožňuje pohodlné ovládanie

  Hladký okrúhly tvar sa dokonale hodí do ruky na prirodzené a vyvážené manipulovanie. Tiež dobre vyzerá!

 • Jednoducho použiteľné funkcie usporiadané do skupín

  Jednoducho zoskupené funkcie umožňujú jednoduché rozpoznanie tlačidiel, ktoré potrebujete na ovládanie špecifického audio-video zariadenia. Všetky funkcie zariadenia sú zoskupené na diaľkovom ovládaní. Okrem toho je horná časť diaľkového ovládania vyrobená z dielov s rôznymi farbami (čierna, strieborná, hliníková, ...), ako aj z rôznych povrchových úprav tlačidiel (čierne, strieborné, matné, lesklé, ...), aby sa rýchlo identifikovalo, ktoré tlačidlá sa používajú súčasne na ovládanie konkrétneho audio-video zariadenia.

 • LCD obrazovka je podsvietená pre pohodlné používanie v tme

  Podsvietenie je funkcia, ktorá osvetľuje LCD obrazovku alebo klávesnicu pri používaní v tme. Dva najobvyklejšie typy podsvietenia sú LED a elektroreflexné (EL). Ovládače podsvietené pomocou LED sú zvyčajne jasné ale nerovnomerné pri žltej alebo zelenej farbe, kým EL panely sú rovnomerné s modrým, bielym alebo zeleným odtieňom.

 • Indikácia slabej batérie, keď treba obnoviť batérie

  Aby ste včas vedeli, kedy je potrebné batérie nabiť alebo vymeniť.

 • Zjednodušená stručná príručka spustenia pre rýchle nastavenie so sprievodcom

  Zjednodušená stručná príručka spustenia poskytuje pomoc pri nastavovaní univerzálneho diaľkového ovládania. Namiesto písania 3- alebo 4-ciferných kódov je do diaľkového ovládania zabudovaný displej LCD, ktorý vás povedie nastavením. A navyše poskytuje stručná príručka spustenia okrem informácií zobrazovaných na displeji LCD pri rýchlom nastavení aj dodatočné informácie.

 • Praktické učenie sa IR kódu od iného diaľkového ovládania

  Funkcia učenia sa je proces, pri ktorom diaľkové ovládanie zachytí a uloží infračervené signály z iných ovládačov pre ich neskoršie použitie. Ak sa kódy zariadenia nenachádzajú v databáze na základnej doske, vždy sa použije učenie z originálneho ovládania, jednoduchým namierením na neho.

 • Služba podpory URC cez určenú webovú stránku

  Služba podpory určená pre vaše diaľkové ovládanie, kde môžete nájsť všetky kódy pre všetky značky, je dostupná cez webovú stránku URC spoločnosti Philips.

 • Ovládač 5 v 1 pre vaše audio/video zariadenia

  Univerzálny diaľkový ovládač vám umožní programovať a ovládať až 5 zariadení takmer všetkých značiek. Má vstavanú univerzálnu databázu infračervených kódov, ktorá vám umožní jednoduchú inštaláciu vášho TV, kombinovaného TV, videorekordéra, prehrávača DVD, rekordéra DVD, satelitného alebo digitálneho terestriálneho prijímača, dekodéra káblovej televízie, zosilňovača, systému domáceho kina alebo prijímača.

 • Jednoduché pridávanie a označovanie ďalších funkcií

  Vylepšený spôsob pridávania a označovania funkcií zjednodušuje a urýchľuje rozširovanie funkčnosti. Takže už žiadne chýbajúce funkcie.

 • Batérie sú pribalené, stačí len rozbaliť a môžete prepínať.

  Nemusíte kupovať nijaké batérie navyše, nový diaľkový ovládač môžete používať ihneď po rozbalení.

 • Pripravené na použitie spotrebičov značky Philips

  Ak máte spotrebiče značky Philips, môžete použiť univerzálne diaľkové ovládanie bez programovania, pretože všetky tlačidlá sú vopred nastavené pre Philips.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať