Univerzálne diaľkové ovládanie

  TV all

  Univerzálne diaľkové ovládanie

  Kompaktný ovládač pre domáce kino

  Ak máte televízor s plochou obrazovkou a príslušné centrum domácej zábavy, toto elegantné, štíhle a štýlové diaľkové ovládanie s posuvným prvkom je presne to, čo vám ešte chýba! Toto štýlové diaľkové ovládanie zabalí všetky hlavné funkcie vášho vybavenia domácej zábavy do jedného skvelého prístroja. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Univerzálne diaľkové ovládanie

4 v 1 TV/DVD/SAT/AMP SRU7140/10 Nájsť podobné výrobky

Kompaktný ovládač pre domáce kino

Funguje s viac ako 1200 značkami

 • Praktické učenie sa IR kódu od iného diaľkového ovládania

  Funkcia učenia sa je proces, pri ktorom diaľkové ovládanie zachytí a uloží infračervené signály z iných ovládačov pre ich neskoršie použitie. Ak sa kódy zariadenia nenachádzajú v databáze na základnej doske, vždy sa použije učenie z originálneho ovládania, jednoduchým namierením na neho.

 • Diaľkové ovládanie 4 v 1 pre TV, STB, DVD a prijímač

  Namiesto množstva diaľkových ovládačov môžete jediným ovládačom ovládať TV, satelitný prijímač (alebo koncové zariadenie káblovej televízie), DVD prehrávač/rekordér a prijímač (zosilňovač), a to bez ohľadu na značku či model.

 • Kompaktné DO s „posuvným prvkom“ - pri otvorení vznikne ovládač plnej veľkosti

  Diaľkové ovládanie s posuvným prvkom ponúka elegantný, zábavný a pohodlný spôsob ovládania vašich zariadení domácej zábavy.

 • Pripravené na použitie spotrebičov značky Philips

  Ak máte spotrebiče značky Philips, môžete použiť univerzálne diaľkové ovládanie bez programovania, pretože všetky tlačidlá sú vopred nastavené pre Philips.

 • Priamy prístup k hlavným tlačidlám, ďalšie funkcie sú skryté

  Diaľkové ovládanie s posuvným prvkom poskytuje funkcie na povrchu diaľkového ovládania a po otvorení posuvného prvku aj v jeho vnútri. Povrch diaľkového ovládania s posuvným prvkom obsahuje najpoužívanejšie funkcie. Ďalšie funkcie sa sprístupnia po otvorení posuvného prvku diaľkového ovládania.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať