1
Zvuk a video

Prestigo

Univerzálne diaľkové ovládanie

  Prestigo

  Univerzálne diaľkové ovládanie

  Vaše obľúbené kanály na dosah rúk

  Prechádzajte cez svoje obľúbené kanály pomocou nášho univerzálneho diaľkového ovládania založeného na farebných ikonách! Model Prestigo SRU8015 s technológiou spájania a pohodlím zaisťuje ideálnu rovnováhu medzi obrazovkou a ovládaním tlačidiel. Zobraziť všetky výhody

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vaše obľúbené kanály na dosah rúk

Prechádzajte cez svoje obľúbené kanály pomocou nášho univerzálneho diaľkového ovládania založeného na farebných ikonách! Model Prestigo SRU8015 s technológiou spájania a pohodlím zaisťuje ideálnu rovnováhu medzi obrazovkou a ovládaním tlačidiel. Zobraziť všetky výhody

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Prestigo Univerzálne diaľkové ovládanie

15 v 1 SRU8015/10 Nájsť podobné výrobky

Vaše obľúbené kanály na dosah rúk

 • Ovládajte až 15 z 25 možných zariadení

  Diaľkové ovládanie 15 v 1 poskytuje pohodlie ovládania až 15 zariadení domácej zábavy pomocou jedného diaľkového ovládania. Diaľkové ovládanie sa dá jednoducho naprogramovať, aby ovládalo takmer každé pásmo takmer každého audio/video zariadenia pomocou vstavanej databázy infračervených kódov. Jedno samostatné ovládanie na ovládanie všetkých vašich zariadení bez nepríjemností s hľadaním správneho diaľkového ovládania!

 • Rozsiahla knižnica ikon kanálov pre jednoduchý výber

  Diaľkové ovládanie obsahuje knižnicu ikon kanálov pre hlavné TV stanice vo väčšine krajín. Prostredníctvom farebnej LCD obrazovky môžete naprogramovať ikony kanálu pre daný kanál. Po nastavení používate informácie na LCD obrazovke na prepínanie cez kanály pomocou ikon TV staníc namiesto číselných tlačidiel na diaľkovom ovládaní.

 • Rozsiahla databáza infračervených kódov pre väčšinu zariadení a značiek

  Databáza univerzálnych IR kódov je zabudovaná knižnica infračervených kódov jednotlivých ovládačov. Táto funkcia umožňuje ovládať vaše zariadenia bez potreby naučiť sa individuálnym signálom. Vyberte správnu sadu kódov z databázy pre zariadenie, ktoré chcete ovládať, aktivujte ovládanie prakticky každého audio/video systému na dnešnom trhu – bez ohľadu na model alebo značku.

 • Nie je potrebné manuálne nastavovanie

  Na rozdiel od iných univerzálnych diaľkových ovládaní, kde musíte zadať 3-číselný kód, aby sa identifikovala značka a zariadenie, toto diaľkové ovládanie obsahuje podrobné pokyny o zariadení, aby ste mohli nastaviť vaše príslušenstvo bez ohľadu na značku.

 • Praktické učenie sa IR kódu od iného diaľkového ovládania

  Funkcia učenia sa je proces, pri ktorom diaľkové ovládanie zachytí a uloží infračervené signály z iných ovládačov pre ich neskoršie použitie. Ak sa kódy zariadenia nenachádzajú v databáze na základnej doske, vždy sa použije učenie z originálneho ovládania, jednoduchým namierením na neho.

 • Jednoduché pridávanie a označovanie ďalších funkcií

  Vylepšený spôsob pridávania a označovania funkcií zjednodušuje a urýchľuje rozširovanie funkčnosti. Takže už žiadne chýbajúce funkcie.

 • Jednoducho čitateľný 5,1 cm (2”) farebný LCD displej s vysokým rozlíšením

  Kvalitný displej LCD s vysokým rozlíšením (displej TFT 220 x 175 pixelov) umožňuje vynikajúcu čitateľnosť obsahu na obrazovke.

 • Činnosti na ovládanie viacerých zariadení jedným stlačením tlačidla

  Namiesto toho, aby ste museli svoje komponenty ovládať jednotlivo, ovládanie založené na činnosti spája najpoužívanejšie funkcie do činností, ako napríklad „Pozerať film“ alebo „Počúvať CD“. Keď používateľ vyberie pozeranie filmu namiesto toho, aby musel ovládať každé samostatné zariadenie, ako napríklad DVD prehrávač, TV a multimediálny prijímač, jedno tlačidlo obsahuje všetky potrebné príkazy, aby sa mohlo spustiť pozeranie filmu: zapne TV, zapne zosilňovač a vyberie správny vstup, zapne DVD prehrávač a spustí prehrávanie.

 • Ovládanie otočným kurzorom zaisťuje rýchlu navigáciu v ponuke

  Kurzor, ktorý obsahuje otočné koliesko, vám umožňuje navigovať cez ponuku nastavenia a stránky zariadenia v smere otáčania hodinových ručičiek a aj proti smeru otáčania hodinových ručičiek.

 • LCD obrazovka je podsvietená pre pohodlné používanie v tme

  Podsvietenie je funkcia, ktorá osvetľuje LCD obrazovku alebo klávesnicu pri používaní v tme. Dva najobvyklejšie typy podsvietenia sú LED a elektroreflexné (EL). Ovládače podsvietené pomocou LED sú zvyčajne jasné ale nerovnomerné pri žltej alebo zelenej farbe, kým EL panely sú rovnomerné s modrým, bielym alebo zeleným odtieňom.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať