Univerzálne diaľkové ovládanie

  Univerzálne diaľkové ovládanie

  Zobrazte iba klávesy, ktoré potrebujete

  Teraz už môžete konečne odložiť všetky vaše diaľkové ovládania a nahradiť ich jedným prekrásnym ovládačom. Model SRU9400 nielenže zvládne všetky funkcie vašich pôvodných diaľkových ovládačov, ale navyše sa aj jednoduchšie a pohodlnejšie používa.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zobrazte iba klávesy, ktoré potrebujete

 • Ovládajte niekoľko zariadení jedným dotykom

  Ovládajte niekoľko zariadení jedným dotykom

  Jednodotykové ovládanie vám umožní zadávať viacnásobné príkazy jediným stlačením tlačidla prostredníctvom makra. Makro spája reťazce predprogramovaných príkazov do jedného tlačidla. A preto stlačením jedného tlačidla spustíte sériu funkcií.

 • Ovládač 5 v 1 pre vaše audio/video zariadenia

  Univerzálny diaľkový ovládač vám umožní programovať a ovládať až 5 zariadení takmer všetkých značiek. Má vstavanú univerzálnu databázu infračervených kódov, ktorá vám umožní jednoduchú inštaláciu vášho TV, kombinovaného TV, videorekordéra, prehrávača DVD, rekordéra DVD, satelitného alebo digitálneho terestriálneho prijímača, dekodéra káblovej televízie, zosilňovača, systému domáceho kina alebo prijímača.

 • Rozsiahla databáza infračervených kódov pre väčšinu zariadení a značiek

  Databáza univerzálnych IR kódov je zabudovaná knižnica infračervených kódov jednotlivých ovládačov. Táto funkcia umožňuje ovládať vaše zariadenia bez potreby naučiť sa individuálnym signálom. Vyberte správnu sadu kódov z databázy pre zariadenie, ktoré chcete ovládať, aktivujte ovládanie prakticky každého audio/video systému na dnešnom trhu – bez ohľadu na model alebo značku.

 • Na dotykovom displeji sa zobrazia iba klávesy, ktoré potrebujete

  Prostredníctvom špeciálnej invertovanej segmentovej technológii zobrazovania sa rozsvietia iba tie klávesy, ktoré potrebujete na ovládanie príslušného zariadenia. Už nebudete musieť hľadať príslušné klávesy.

 • LCD obrazovka je podsvietená pre pohodlné používanie v tme

  Podsvietenie je funkcia, ktorá osvetľuje LCD obrazovku alebo klávesnicu pri používaní v tme. Dva najobvyklejšie typy podsvietenia sú LED a elektroreflexné (EL). Ovládače podsvietené pomocou LED sú zvyčajne jasné ale nerovnomerné pri žltej alebo zelenej farbe, kým EL panely sú rovnomerné s modrým, bielym alebo zeleným odtieňom.

 • Pripravené na použitie spotrebičov značky Philips

  Ak máte spotrebiče značky Philips, môžete použiť univerzálne diaľkové ovládanie bez programovania, pretože všetky tlačidlá sú vopred nastavené pre Philips.

 • Automaticky vyhľadá značku vášho zariadenia

  Sprevádzkovanie vášho nového diaľkového ovládania je jednoduché, pretože vaše diaľkové ovládanie si vyhľadá najvhodnejší kód pre vaše zariadenie.

 • Praktické učenie sa IR kódu od iného diaľkového ovládania

  Funkcia učenia sa je proces, pri ktorom diaľkové ovládanie zachytí a uloží infračervené signály z iných ovládačov pre ich neskoršie použitie. Ak sa kódy zariadenia nenachádzajú v databáze na základnej doske, vždy sa použije učenie z originálneho ovládania, jednoduchým namierením na neho.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať