Bezdrôtové hudobné centrum

  Bezdrôtové hudobné centrum

  Prenášajte, zapojte a prehrajte všetku hudbu na jednom systéme

  Aby ste dosiahli skutočné pohodlie, univerzálne bezdrôtové hudobné centrum WAC3500D s 80 GB pevným diskom Vám umožní prenášať hudbu z PC, zapojiť svoj iPod, prehrávať zo zariadení USB a z pevného disku - to všetko s vynikajúcim zvukom.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prenášajte, zapojte a prehrajte všetku hudbu na jednom systéme

 • 80 GB pevný disk na uloženie a prehrávanie až 1 500 diskov CD

  80 GB pevný disk na uloženie a prehrávanie až 1 500 diskov CD

  Pevný disk s veľkosťou 80 GB vám ponúka rozsiahlu kapacitu na ukladanie digitálnych zvukových súborov – hravo uloží až 1500 zvukových diskov CD. Priestorová úspora, inteligentná správa hudobných zbierok, jednoduchý prístup a to všetko v jednom zariadení.

 • Alfanumerické vyhľadávanie pomocou diaľkového ovládania

  Alfanumerické vyhľadávanie pomocou diaľkového ovládania

  Funkcia alfanumerického vyhľadávania na klávesnici diaľkového ovládania vám umožňuje okamžite vyhľadať obľúbeného umelca, skladbu alebo album. Len stlačte „Vyhľadať“ na diaľkovom ovládaní, a potom zadajte prvých niekoľko písmen alebo čísiel názvu požadovanej skladby, interpreta alebo albumu. Presuniete sa k záznamu, ktorý sa najpresnejšie zhoduje s vloženým heslom. Už viac nebude potrebné sa posúvať riadok po riadku naprieč celou vašou zbierkou alebo zoznamom skladieb.

 • Rozšírte svoj systém pridaním až 5 Wi-Fi staníc

  Rozšírte svoj systém pridaním až 5 Wi-Fi staníc

  Naplňte ktorúkoľvek miestnosť v dome svojou hudbou. Už žiadne káble ani problémy s nimi a koniec hádkam so zvyškom rodiny o tom, akú hudbu budete počúvať. Z bezdrôtového hudobného systému Streamium môžete svoju hudbu nielen ukladať a prehrávať, ale môžete tiež streamovať jednu skladbu – alebo rozličné skladby – až do 5 staníc Streamium vo svojej domácnosti. Je to jednoduché, môžete využiť zabudované inovatívne funkcie ako My Room, My Music a Music Broadcast. Osloboďte svoju hudbu a vychutnajte si ju v ktorejkoľvek časti vašej domácnosti.

 • Zapojte a nabíjajte svoj iPod a vychutnajte si hudbu s kvalitným zvukom

  Dokovacia kolíska iPod umožňuje pripojiť prehrávač iPod priamo k bezdrôtovému hudobnému centru Streamium, na ktorom si vychutnáte vynikajúci zvuk. Jednoducho prepnite systém Streamium do prenosného režimu a vložte prehrávač iPod do doku. Pomocou diaľkového ovládania systému Streamium môžete prechádzať, vyberať a prehrávať hudbu uloženú v prehrávači iPod. Keď je prehrávač iPod v doku, systém Streamium automaticky nabíja jeho batériu.

 • Pripojte a prehrávajte priamo z vášho pamäťového USB zariadenia

  Keď v ponuke zariadenia Streamium nastavíte režim USB Direct, okamžite získate prístup k hudbe uloženej na vašom prenosnom prehrávači USB. Prehrať si ju môžete prostredníctvom centra alebo stanice Streamium. Režim USB Direct vám umožňuje prehrávať súbory MP3, AAC a WMA priamo z vášho zariadenia USB. Vychutnajte si svoju mobilnú hudobnú zbierku v pohodlí domova a v úžasnej zvukovej kvalite.

 • Digitálny zosilňovač triedy „D“ pre kvalitný zvukový výkon

  Digitálny zosilňovač triedy D prijíma analógový signál, premení ho na digitálny signál a potom ho digitálne zosilňuje. Signál potom vstupuje do demodulačného filtra a vydá výsledný výstup. Zosilnený digitálny výstup má všetky výhody digitálneho zvuku vrátane zlepšenej kvality zvuku. Okrem toho digitálny zosilňovač triedy „D“ má vyše 90% efektivitu v porovnaní s bežnými AB zosilňovačmi. Vysoká efektivitu zabezpečuje silný zosilňovač s malou stopou.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať