Bezdrôtová hudobná stanica

  Bezdrôtová hudobná stanica

  Osloboďte svoju hudbu

  Elegantná a prenosná bezdrôtová hudobná stanica WAS6050 je vynikajúca pre súkromný zážitok z hudby alebo pre vychutnanie si hudby kdekoľvek v dome. Aby ste získali ešte viac hudby, nalaďte internetové rádio pre veľké množstvo zábavy … Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrôtová hudobná stanica

Bezplatné internetové rádio, 4-reproduktorový systém WAS6050/12 Nájsť podobné výrobky

Osloboďte svoju hudbu

Vychutnajte si všetku vašu hudbu v každej miestnosti - bezšnúrovo

 • Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami)

  Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami)

  Pri bezdrôtovom prenose nemusíte ukladať veľké hudobné súbory do nášho zvukového zariadenia. Namiesto toho môžete počúvať obľúbené skladby, ktoré sa posielajú v ucelenom prúde na všetky hudobné stanice - a to súčasne. Nech vás hudba sprevádza z miestnosti do miestnosti pomocou funkcie Music Follows Me - nie je potrebné znova spúšťať navigáciu a prehrávanie. Funkcia Music Broadcast súčasne vysiela želanú hudbu z centra na všetky stanice. S pomocou funkcie My Room, My Music si môže každý člen rodiny vychutnávať hudbu z uloženej zbierky v ľubovoľnej miestnosti, ktorá je vybavená bezdrôtovým hudobným centrom alebo stanicou.

 • Vychutnajte si internetové rádio

  Vychutnajte si internetové rádio

  Internetové rádio je služba zvukového vysielania, ktorá sa poskytuje prostredníctvom Internetu. Jedným z najpopulárnejších formátov je MP3. Niektoré internetové stanice sú viazané na terestriálne vysielajúce rádiostanice alebo siete, zatiaľ čo iné vysielajú len prostredníctvom Internetu, zachovávajú si nezávislosť a realizujú svoje vysielanie výlučne prostredníctvom webu. Vďaka internetovému rádiu si môžete vychutnávať prístup k rádiostaniciam z ľubovoľnej krajiny sveta a počúvať široké spektrum žánrov; vypočujte si správy, informácie o športe, novinky z oblasti zábavy, prípadne sa pripojte k obľúbeným alebo miestne pôsobiacim staniciam od Rakúska až po Juhosláviu.

 • Moja izba, moja hudba: Počúvajte inú hudbu v každej miestnosti

  Moja izba, moja hudba: Počúvajte inú hudbu v každej miestnosti

  Vďaka funkcii Moja izba, moja hudba si členovia vašej rodiny budú môcť vychutnať svoju obľúbenú hudbu zvolenú z uložených zbierok v ktorejkoľvek miestnosti vybavenej Bezdrôtovou hudobnou stanicou. Technológia Viacnásobného užívateľského prístupu súčasne prenáša hudbu prostredníctvom klientskej Bezdrôtovej hudobnej stanice z Bezdrôtového hudobného centra. Jedno Bezdrôtové hudobné centrum dokáže prenášať hudbu až do piatich Staníc. To je šesť rôznych možností počúvania hudby, ktoré si môže celá vaša rodina vychutnať v ktorejkoľvek miestnosti - súčasne a okamžite.

 • Vysielanie hudby: Počúvajte rovnakú hudbu na všetkých staniciach

  Vysielanie hudby: Počúvajte rovnakú hudbu na všetkých staniciach

  Na vašej párty sa zahrajte na DJ-a a súčasne vysielajte obľúbenú tanečnú hudbu z bezdrôtového audio centra do všetkých bezdrôtových hudobných staníc nainštalovaných v rôznych častiach vašej domácnosti. Skvelé riešenie pre večierky!

 • Music Follows Me: vezmite si hudbu so sebou z miestnosti do miestnosti

  Music Follows Me: vezmite si hudbu so sebou z miestnosti do miestnosti

  Funkcia Hudba ma nasleduje umožňuje prenos vašej obľúbenej hudby z miestnosti do miestnosti vášho domu bez toho, aby ste museli znova vykonávať navigáciu a prehrávanie tejto konkrétnej skladby. Jednoduchým stlačením tlačidla vás bude vaša obľúbená skladba nasledovať všade, kam sa doma pohnete.

 • Technológia reproduktoru wOOx™ pre hlboké a výkonné basy

  Technológia reproduktoru wOOx™ pre hlboké a výkonné basy

  Technológia wOOx je revolučný koncept v oblasti reproduktorov, ktorý umožňuje počuť a precítiť maximálne hlboké basy, bohatšie ako pri akomkoľvek inom audiosystéme. Špeciálne budiče reproduktorov pracujú v harmónii s basovým radiátorom wOOx a precízne ladenie medzi hlavným budičom a reproduktorom zaisťuje hladké prechody od nižších-stredných až po vysoké frekvencie. Dvojité tlmenie a úplne symetrická dvojitá konštrukcia produkuje nízky a jasný podklad bez badateľného skreslenia. Vďaka plnému výkonu skrinky reproduktora poskytuje wOOx výnimočne hlboký a dynamický bas, aby skutočne zosilnil pôsobenie hudby.

 • Bezdrôtový prenos údajov z PC cez UPnP

  Bezdrôtový prenos údajov z PC cez UPnP

  Darujte svojej hudobnej zbierke vo vašom PC slobodu: prehrajte ju prostredníctvom bezdrôtovej hudobnej stanice Streamium Wireless! Zariadenie Streamium ponúka pripojenie UPnP, ktoré vám umožňuje pripojiť sa ku každému zariadeniu s podporou technológie Universal Plug & Play a prijímať alebo vysielať cezeň hudbu – získate tak prístup aj k vašej hudobnej zbierke v PC. Stačí siahnuť po diaľkovom ovládaní, vybrať konkrétne skladby prostredníctvom zariadenia Streamium a jednoducho ich prehrať. Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu bezdrôtovo a bez námahy.

 • Prehľadávajte svoju kolekciu podľa albumu, interpreta, žánru a skladby

  Nahrajte svoju hudobnú zbierku na vstavanú diskovú jednotku v systéme Streamium Wireless Micro Hi-Fi alebo do PC a môžete si vychutnávať akúkoľvek skladbu - kedykoľvek. Systém pristupuje k vášmu hudobnému obsahu prostredníctvom aplikácie Windows Media Player (WMP) cez vstavaný server UPnP. Potom môžete jednoduchým spôsobom použiť systém na navigáciu v celom vašom hudobnom obsahu a zoradiť ho podľa albumov, interpretov, žánrov alebo skladieb.

 • Celkový výstupný výkon 15 W RMS

  Výstupný hudobný výkon s efektívnou hodnotou (RMS) 15 W naplní priestor vašou obľúbenou hudbou.

 • Digitálny zosilňovač triedy „D“ so 4-reproduktorovým systémom

  Digitálny zosilňovač triedy „D“ prijme analógový signál, konvertuje ho na digitálny a zosilní ho. Pred samotnou reprodukciou ešte signál prejde demodulačným filtrom. Zosilnený digitálny výstup prináša všetky výhody digitálneho zvuku vrátane jeho zvýšenej kvality. Okrem toho má digitálny zosilňovač triedy „D“ v porovnaní s tradičnými zosilňovačmi triedy AB účinnosť viac než 90 %. Táto vysoká účinnosť umožňuje zostaviť výkonný zosilňovač malej veľkosti. Štyri reproduktory integrované vpredu a vzadu prinášajú v kompaktnom dizajne prekvapivo širší zvukový rozsah.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Niektoré funkcie si vyžadujú podporu pre širokopásmový prístup k internetu

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať