Zariadenie na čistenie vody z vodovodu

  Zariadenie na čistenie vody z vodovodu

  Lahodnejšia voda pripravená s ľahkosťou

  Kompaktné zariadenie na čistenie vody s jednoduchou inštaláciou, ktoré zlepší chuť vašej pitnej vody a vody na varenie prostredníctvom odstraňovania chlóru a iných nečistôt pomocou aktívneho uhlíkového filtra so striebornou povrchovou vrstvou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zariadenie na čistenie vody z vodovodu

Pure Taste WP3861/00 Nájsť podobné výrobky

Lahodnejšia voda pripravená s ľahkosťou

s filtrom Pure Taste

 • Filter Pure Taste pre čistejšiu a chutnejšiu pitnú vodu

  Filter Pure Taste odstraňuje nepríjemný chlór, pachute a zápachy, ako aj veľké usadeniny vo vode z vodovodu, čím poskytuje čistejšiu a chutnejšiu vodu na pitie, varenie aj umývanie ovocia a zeleniny. Aktívny uhlík so striebornou povrchovou vrstvou navyše zabraňuje tvorbe baktérií vo filtri, takže zaručuje vyššiu bezpečnosť vody.

 • Výstraha Pure Protect vás upozorní, keď treba vymeniť filter

  Výstraha Pure Protect je nálepka s mesiacmi v roku, ktorú môžete jednoducho prilepiť na veko filtra. Po označení mesiaca výmeny si môžete byť istí, že nezabudnete filter v pravý čas vymeniť a zaistíte si tak nekonečný prúd vody s dokonalou chuťou.

 • Vysoký prietok s maximálnou úrovňou prietoku 2 litre za minútu

  Tento kompaktný čistič vody dosahuje maximálnu úroveň prietoku 2 litre za minútu, čo zaisťuje len malý rozdiel oproti normálnemu prietoku nefiltrovanej vody. Jednoduchým otočením páčky na výber vody budete mať tiež na výber prúd alebo rozstrekovanie nefiltrovanej vody alebo rozstrekovanie filtrovanej vody.

 • Adaptéry na hrdlo Quick Fit pre jednoduchú inštaláciu na vodovodnú batériu

  Toto pokročilé zariadenie na čistenie vody sa dodáva s množstvom prispôsobených adaptérov Quick Fit na hrdlo, ktoré vám pomôžu jednoducho namontovať zariadenie na čistenie vody na vodovodnú batériu. Skutočný dôvtip a jednoduchosť.

 • Pokročilý mechanizmus Quick Twist umožňuje jednoduchú výmenu filtra

  Pokročilý mechanizmus výmeny filtra Quick Twist umožňuje rýchlu, jednoduchú a bezpečnú výmenu filtra a prináša tak do zariadenia na čistenie vody dôvtip a jednoduchosť.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať