1
Výrobky

ambilight

Vyskúšajte si TV s Ambilight na 30 dní zadarmo.

vypršala

Prežite 30 večerov s Ambilight


Filmy, hudba, športové prenosy, večer s hernými konzolami.

 

To všetko si vďaka Ambilight odteraz užijete naplno u Vás doma.

 

Vyskúšajte televízor s jedinečnou technológiou podsvietenia a presvedčte sa sami.

 

Ak Vás podmanivý zážitok s Philips Ambilight aj napriek tomu neosloví, môžete nám ho do 30 dní vrátiť späť so zárukou vrátenia peňazí. 

 

Sme presvedčení, že ten kto raz vyskúša Ambilight s Philips TV, si už nikdy nenechá ujsť jedinečný zážitok zo sledovania televízie.

 

Ponuka platí od 1. novembra 2020 do 31. januára 2021. 

ambilight

Filmy, hudba, športové prenosy, večer s hernými konzolami.

To všetko si vďaka Ambilight odteraz užijete naplno u Vás doma. Vyskúšajte televízor s jedinečnou technológiou podsvietenia a presvedčte sa sami.

Modely s Ambilight zážitkom

 

S televízorom Philips s funkciou Ambilight nič neriskujete. Užite si naplno sledovanie obľúbených filmov a relácií. Ak raz zažijete emotívny zážitok s Ambilight, už sa budete vždy tešiť na nekonečnú svetelnú atmosféru.

Podmienky akcie 


Táto ponuka je platná pre výrobky zakúpené v období od 1.11.2020 do do 31.1.2021.

Zákazník, ktorý si v období platnosti ponuky zakúpi u vybraných predajcov televízor Philips s funkciou Ambilight a nebude so zážitkom spokojný, môže televízor vrátiť najneskôr do 30 dní od jeho zakúpenia.


Podmienky pre vrátenie TV:

Zákazník vyplní (len v prípade vrátenia výrobku) registračný formulár TU. Po registrácii zákazník obdrží unikátny registračný kód.

Zákazník následne televízor vráti predajcovi, kde bol výrobok zakúpený. Televízor zákazník zašle, príp. osobne odvezie predajcovi. Výrobok musí byť riadne zabalený v pôvodnej krabici, vrátane všetkého dodaného príslušenstva a plne funkčný bez akéhokoľvek poškodenia. Zákazník sa pri vrátení výrobku musí preukázať unikátnym registračným kódom, ktorý obdrží pri vyplnení formulára.

Predajca vrátený výrobok a všetky potrebné náležitosti skontroluje a ak bude televízor vporiadku, predajca vráti zákazníkovi plnú čiastku podľa faktúry/účtenky.