1
Televizory

  Televízory Philips OLED

  Televízory Philips OLED

  Realistický obraz vo svojej najrýdzejšej podobe

  Náš obľúbený

  Zoznámte sa s televízorom OLED 805

  Rafinovaný výkon. Minimalistický dizajn.

   
  • Philips P5 príslušenstvo s umelou inteligenciou. Vždy prirodzený obraz
  • Čaro technológie Ambilight
  • Hlasové ovládanie. Google asistent. Funguje s Alexa
  • Diaľkové ovládanie v koži Muirhead s podsvietenými tlačidlami
  Čo je OLED TV?

  Rozdiel vďaka Philips OLED


  Využite výhody OLED televízora, ako sú hlbšie tmavé tóny a širší uhol záberu. Pridajte obrazové príslušenstvo Philips P5 s umelou inteligenciou, ktoré prináša hlbší kontrast, bohatšie farby, nádhernú plynulosť pohybu a ostrejšie detaily – dokonca aj v tieňovaní a osvetlení. Zakončením je jedinečný zážitok s Ambilight. Spoločnosť Philips vám prináša to najlepšie z televízorov OLED.

  Obrazové príslušenstvo Philips P5 s umelou inteligenciou

  Dokonalý obraz, do ktorého môžete priam vstúpiť

  P5
  Zdokonalenie zdroja

  Zdokonalenie zdroja P5  

  Zdokonalenie zdroja


  Obrazové príslušenstvo Philips P5 používa spracovanie umelou inteligenciou na zlepšenie kvality zdroja obrazu v prípade potreby. Vynikajúcu kvalitu obrazu si môžete vychutnať dokonca aj pri sledovaní starších YouTube videí.
  P5
  Dokonalý kontrast

  Dokonalý kontrast P5  

  Dokonalý kontrast


  Jedinečný algoritmus umelej inteligencie neustále zlepšujúci obraz tam, kde je to potrebné, prinášajúci väčšiu hĺbku a detaily od najjasnejšieho osvetlenia po najhlbšie tiene. Kontrast je tak ostrý, že máte pocit, akoby ste boli priamo uprostred diania.
  P5
  Dokonalá farba

  Dokonalá farba P5  

  Dokonalá farba


  Algoritmus umelej inteligencie s hĺbkovým učením rozoznáva a spracováva farby spôsobom podobným ľudskému mozgu. Farby sú aj v tých najjasnejších scénach bohaté a realistické, kým tóny pokožky vyzerajú krásne prirodzene.
  P5
  Dokonalý pohyb

  Dokonalý pohyb P5  

  Dokonalý pohyb


  Vďaka príslušenstvu P5 využívajúcemu umelú inteligenciu spracováva OLED televízor Philips pohyb plynulejšie ako kedykoľvek predtým. Zachytíte každý kľúčový okamih, bez ohľadu na rýchlosť hry alebo výstrednosť akcie na obrazovke.
  P5
  Dokonalá ostrosť

  Dokonalá ostrosť P5  

  Dokonalá ostrosť


  Spracovanie pomocou umelej inteligencie Philips P5 dômyselne zosilní každý pixel a maximálne využije 4K rozlíšenie vášho televízora. Čokoľvek práve pozeráte, dostanete dokonale ostrý obraz, v ktorom sú zreteľne viditeľné aj tie najjemnejšie detaily.
  s technológiou Ambilight bez technológie Ambilight

  Čaro technológie Ambilight


  Každý OLED televízor Philips má niečo, čo nemá žiaden iný OLED televízor. Jedinečný spôsob obohatenia zážitku pri sledovaní s názvom Ambilight. Teplý. Podmanivý. Magický. Ľudia nám povedali, že si túto technológiu tak obľúbili, že už nikdy nechcú pozerať televízor bez nej.
  Philips Ambilight TV
  Philips OLED TV s Dolby Vision

  Kinematický Dolby Vision


  Všetky OLED televízory Philips podporujú obsah ovládnutý technológiou Dolby Vision. Tento dynamický HDR video formát vám umožní vychutnať si nádherný obraz, ktorý je verný pôvodnému zámeru režiséra. Nezáleží na tom, či film streamujete na platformách, ako sú Netflix či Amazon Prime, alebo ho sledujete na Blu-ray disku.
  Televízor Philips s Dolby Vision a Dolby Atmos
  Televízor Philips HDR OLED TV s HDR10+

  Pozrite si ešte viac s technológiou HDR10+


  Čo je HDR10+? Všetky OLED televízory Philips podporujú obsah ovládaný týmto dynamickým HDR video formátom. Budete vidieť viac detailov – presne tak, ako mali v úmysle tvorcovia obsahu. Nezáleží na tom, či streamujete najnovší seriál na platformách ako sú Amazon Prime či Netflix, alebo ho sledujete cez Blu-Ray box set.

  Nájdite svoj OLED televízor Philips

  Viac z kategórií Televízory a Zvuk Philips

  Ambilight
  Ponorte sa do obsahu, ktorý máte radi

  Séria Performance
  Oplatí sa vziať si ho domov

  Reproduktory soundbar
  Pre každý jeden vzrušujúci okamih